Świnoujście – Lato, muzyka, zabawa 2020. Plejada gwiazd na ostatnim koncercie!

Świnoujście – Lato, muzyka, zabawa. Pożegnanie lata już 30 sierpnia w TVP2. Koncert odbędzie się w tamtejszym amfiteatrze. Ilość miejsc jest ograniczona, jednak wstęp jest wolny. Zaproszenia z regulaminem będą do pobrania na stronie bilety.tvp.pl.

Świnoujście Lato muzyka zabawa

Świnoujście – Lato, muzyka, zabawa (amfiteatr)

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki” to największa trasa koncertowa tego roku. Koncert w Świnoujściu rozpocznie się 30 sierpnia o godzinie 20:45. Transmisja na żywo w TVP2 a powtórka koncertu w piątek o 22:15. Podczas koncertu każdy będzie mógł pozdrowić rodzinę lub znajomych wysyłając SMS-y na numer 7120. Nie zabraknie także konkursów dla widzów – do wygrania koszulki z podpisami wszystkich gwiazd koncertu oraz zegarki. Szczegóły na profilu “Bądźmy razem TVP”.

W Świnoujściu wystąpią m.in.: Zenek Martyniuk, Edyta Górniak, Helena Vondráčková, Francesco Napoli, Jessie Jean, Marien, Boys, Czadoman, Mig, Defis i CamaSutra.

Koncert poprowadzi Aleksander Sikora i Ida Nowakowska, a za kulisami pojawi się Izabella Krzan z Norbim. Świnoujście to ostatni przystanek Wakacyjnej trasy Dwójki w tym roku, jednak już 4 września rusza Festiwal w Opolu. Wszystkie koncerty odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa a także co najmniej połowa miejsc w amfiteatrach jest zawsze pusta.

Muzyczne wydarzenie pod hasłem Lato, muzyka, zabawa cieszy się ogromną popularnością. Co więcej, rekord oglądalności padł podczas koncertu w Gorzowie Wielkopolskim. Według MOR w szczytowym momencie imprezę oglądało aż 2,6 mln widzów.

>> HARMONOGRAM TRASY KONCERTOWEJ

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger