Nowy Targ i Ostróda – pierwsze przystanki “Wakacyjnej trasy Dwójki”. Kto wystąpi na koncertach?

Rusza “Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki”. Pierwszy przystanek w Nowym Targu już 28 czerwca, a kolejny w Ostródzie tydzień później. Koncert w Nowym Targu odbędzie się na lotnisku i będzie miał charakter koncertu samochodowego, zaś 5 lipca gwiazdy wystąpią w tamtejszym amfiteatrze. Ilość miejsc na obie imprezy jest ograniczona, jednak wstęp jest wolny, a zaproszenia z regulaminem będą do pobrania na stronie bilety.tvp.pl.

Nowy Targ i Ostróda TVP2- Wakacyjna trasa Dwójki

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki” to największa trasa koncertowa tego roku. Koncert w Nowym Targu będzie pierwszy koncertem samochodowym w Polsce. Oba koncerty rozpoczną się o godzinie 20:05. Transmisja na żywo w TVP2 a powtórki koncertów w piątki o 22:15.

W Nowym Targu wystąpią: Cleo, Czerwone Gitary, Mateusz Mijal, Zenek Martyniuk, Daj to Głośniej i Ronnie Ferrari. Pojawi się także Marco Bocchino i zespoły Weekend oraz Piękni i Młodzi.

Podczas koncertu w Ostródzie wystąpią: Golec Uorkiestra, Halina Mlynkowa, Piersi, Alexiej Jarowienko i Don Vasyl. Nie zabraknie także zespołów disco polo. Pojawi się Defis, Jorrgus, Exaited, Classic, Bayer Full, Milano i Andree.

>> HARMONOGRAM TRASY KONCERTOWEJ

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger