Gorzów Wielkopolski – Lato, muzyka, zabawa 2020. Kto wystąpi w amfiteatrze 2 sierpnia?

Gorzów Wielkopolski – Wakacyjna trasa Dwójki. Lato, muzyka, zabawa już 2 sierpnia w TVP2. Koncert odbędzie się w tamtejszym amfiteatrze. Ilość miejsc jest ograniczona, jednak wstęp jest wolny, a zaproszenia z regulaminem są do pobrania na stronie bilety.tvp.pl od ok. 27 lipca. Dostępnych będzie 999 biletów.

Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski – Lato, muzyka, zabawa (amfiteatr)

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki” to największa trasa koncertowa tego roku. Koncert w Gorzowie Wielkopolskim rozpocznie się 2 sierpnia o godzinie 20:40. Transmisja na żywo w TVP2 a powtórka koncertu w piątek o 22:15.

W Gorzowie Wielkopolskimwystąpią m.in.: Piękni i Młodzi, Cleo, Gromee, Łzy, Blue Café, Mateusz Mijal, Ryszard Makowski, Top Girls, Andre oraz Golec uOrkiestra.

Koncert poprowadzi Ida Nowakowska i Aleksander Sikora, a za kulisami pojawi się Agnieszka Dziekan z Norbim. Kolejny przystanek Wakacyjnej trasy Dwójki już 16 sierpnia w Augustowie. Wszystkie koncerty odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa a także co najmniej połowa miejsc w amfiteatrach jest zawsze pusta.

>> HARMONOGRAM TRASY KONCERTOWEJ

>> CZYTAJ WIĘCEJ

Jesienią TVN stawia na seriale. Oprócz wielkich powrotów po latach (“Brzydula” i “Usta Usta”), w ramówce pojawią się 3 nowe pozycje. “Szadź”, “Chyłka – Kasacja” i “Królestwo kobiet” to kilkuodcinkowe produkcje w gwiazdorskich obsadach! “Królestwo kobiet” widzowie będą mogli oglądać w niedziele o 21:30, z kolei “Chyłkę”we wtorki o 21:30 (potem w tym paśmie zostanie wyemitowany serial “Szadź). >> WIĘCEJ

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger