Serial “Velvet” zastąpi “Klan” i “Koronę królów” w TVP1

*** AKTUALIZACJA: Premiera serialu “Velvet” została przesunięta” ***

Niestety epidemia koronawirusa uniemożliwia nagrywanie jakichkolwiek seriali, teleturniejów czy programów rozrywkowych. Nic więc dziwnego, że nadawcy zawieszają emisję niektórych programów. Nie wiadomo, kiedy aktorzy powrócą na plan, dlatego nadawcy chcą zostawić część nagranych odcinków na jesień. Telewizja Polska podjęła decyzję o zawieszeniu emisji “Klanu” i “Korony królów” już w kwietniu.

Serial “Velvet” w TVP1

Choć emisja obu seriali miała się zakończyć dopiero w czerwcu, już wiadomo, że nastąpi to dużo wcześniej. Premierowe odcinki “Klanu” będą emitowane w TVP1 do 3 marca o 18:00. Z kolei premierowych odcinków “Korony królów” nie zabraknie do 10 kwietnia. Emisja premierowych odcinków telenoweli historycznej do 3 kwietnia o 18:30, a od 6 do 10 kwietnia o 18:00 i 18:30. Oba seriale powrócą na antenę Jedynki 31 sierpnia.

Jednocześnie już 13 kwietnia na antenie TVP1 zadebiutuje hiszpański serial “Velvet”. Serial produkowano w latach 2013-2016 i powstało 55 odcinków (każdy trwa około 70 minut). W Poniedziałek Wielkanocny TVP wyemituje dwa odcinki serialu (o 17:30 i 18:30), a od wtorku (14.04) serial będzie emitowany o 18:00. Serial można oglądać także w serwisie Netflix.

Akcja serialu toczy się w Hiszpanii, w latach 50. i 60. XX wieku. Alberto, który właśnie odziedziczył po ojcu prestiżowy dom mody, zakochuje się w pięknej krawcowej. Rodzina ma jednak wobec niego inne plany…

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger