TVN rezygnuje z emisji premierowych odcinków “Kuchennych rewolucji”, “Milionerów”, “Kuby Wojewódzkiego” i seriali

Od 30 marca TVN rezygnuje z emisji premierowych odcinków seriali i programów rozrywkowych. Powodem tej decyzji jest zarówno brak możliwości nagrania nowych odcinków z powodu epidemii, jak również problemy na rynku reklamowym. Reklamodawcy z powodu koronawirusa i zamknięcia większości sklepów czy kin, nie są zainteresowani wykupieniem czasu reklamowego, z którego nadawcy komercyjni się utrzymują.

Kuba Wojewódzki TVN

Ostatnie premierowe odcinki większości programów zostaną wyemitowane w przyszłym tygodniu. W poniedziałki nie będzie już emitowany serial “Kod genetyczny”, a z wtorkowego prime-time znika “Kuba Wojewódzki” i “Superwizjer”. Na antenę nie powróci także drugi sezon serialu “Chyłka”. Nowe odcinki serialu “Chyłka – kasacja” miały być emitowane w sobotnie wieczory od 4 kwietnia. TVN rezygnuje także z premierowych odcinków “Ukrytej prawdy”, “Kuchennych rewolucji” i “Milionerów”. W dni robocze o 18:00 będą emitowane powtórki “Ukrytej prawdy”, od poniedziałku do czwartku o 20:55 powtórki “Milionerów”, a w czwartki o 21:30 powtórki “Kuchennych rewolucji”.

Od poniedziałku 30 marca program „Ślub od pierwszego wejrzenia” będzie przeniesiony z anteny TVN7 do TVN. Program będzie emitowany od szóstego odcinka w poniedziałki o 21:30. Nie zabraknie jednak nowych odcinków seriali “Na Wspólnej” i “Motyw” oraz programów “Ameryka Express”i “36,6”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger