“Hotel Vidago Palace” – nowy serial TVP2. O czym opowiada serial i ile odcinków liczy?

Akcja “Hotel Vidago Palace” rozgrywa się w 1936 roku. Serial opowiada historię miłosną między dwojgiem młodych ludzi z różnych klas, gotowych stawić czoła wszystkim przeszkodom. Hiszpańsko-portugalską produkcję z 2016 roku będzie można oglądać od 19 stycznia w TVP2.

Hotel Vidago Palace

Hotel Vidago Palace

1 sierpnia 1936, północna Portugalia. Hrabina i hrabia de Vimieiro wraz z córką Carlotą przybywają do luksusowego hotelu Vidago Palace, by jak co roku spędzić w nim resztę lata. Ostatniego dnia lata ma się odbyć ślub Carloty z Cesarem Augustem, synem bogatego brazylijskiego plantatora. Małżeństwo to ma uratować rodziców Carloty od bankructwa po stracie majątku, którym Martim de Vimieiro, ojciec Carloty, nieumiejętnie zarządzał. Carlota jednak nie kocha swego narzeczonego. Jej prawdziwą miłością jest Pedro, syn hotelowego recepcjonisty. Mimo dzielącej ich przepaści społecznej Carlota gotowa jest postawić wszystko na jedną kartę i uciec z ukochanym. Niestety, okazuje się, że Pedra nie ma w Vidago. Z nieznanych nikomu przyczyn wyjechał do Hiszpanii, by walczyć w wojnie domowej po stronie obrońców Republiki. Tymczasem Pedro jest blisko próbuje przeprowadzić przez granicę dwójkę hiszpańskich działaczy republikańskich ściganych przez rebeliantów Franco. Misja jest śmiertelnie niebezpieczna.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: Serialowa ofensywa TVP2. W lutym m.in. “Urodzona gwiazda” i “Sanditon”

“Hotel Vidago Palace” od poniedziałku do piątku o 21:50, począwszy od 19 stycznia. Produkcja liczy 6 odcinków – finałowy odcinek już 26 stycznia. Od 27 stycznia Dwójka będzie emitować serial “Urodzona gwiazda”.
Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger