“Matka”, “Wotum nieufności” i “Lulu” – serialowe nowości Polsatu na wiosnę

Premierowe seriale, kultowe programy, emocjonujące filmy oraz najbardziej obiektywne informacje i sport. Na widzów Polsatu czeka wiele niespodzianek i zaskakujących nowości. Wśród nich thriller psychologiczny „Matka”, kryminał „Wotum nieufności” i obyczajowa „Lulu”.

Wiosna w Polsacie

Wiosna w Polsacie

„Matka” od 27 lutego (poniedziałek) o godz. 20:00

Thriller psychologiczny według pomysłu Igora Brejdyganta, autora bestsellerowych powieści kryminalnych. Główna bohaterka, dziennikarka śledcza – Agnieszka (Olga Bołądź), stara się pogodzić ze śmiercią 10-letniego syna. Kiedy po paru latach od tragedii, mąż Agnieszki, Jacek (Łukasz Simlat) dostaje pracę w Holandii, wydaje się, że jest to idealny moment na rozpoczęcie nowego życia. Na przeszkodzie staje jej Rafał (Marcin Kowalczyk), który wiele lat temu był bohaterem jednego z reportaży Agnieszki, a teraz odsiaduje wyrok za morderstwo.

Rafał prosi Agnieszkę o pomoc w rozwikłaniu zagadki kryminalnej. Nieświadoma szokującej prawdy, jaką odkryje, ponownie angażuje się w pozornie zamkniętą sprawę. Okazuje się, że morderstwo, o które był oskarżony Rafał, jest powiązane ze śmiercią jej syna. Zamiast wyjechać z kraju, Agnieszka zaczyna obsesyjnie szukać oprawców, którzy są bliżej niż myśli.

„Wotum nieufności” od 27 lutego (poniedziałek) o godz. 21:00

Serial na podstawie powieści giganta polskiego kryminału – Remigiusza Mroza już na etapie produkcji został okrzyknięty polskim „House of Cards”. Ukazuje bezwzględny, brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. W walce o władzę nie ma żadnych reguł, liczy się tylko zwycięstwo.

Po rezygnacji prezydenta RP, Marszałek Sejmu Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska) ma nadzieję, że zajmie jego miejsce. Głównym przeciwnikiem Darii w walce o prezydenturę zostaje Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) – wschodząca gwiazda prawicy. Podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczny spisek, sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy. Seyda i Hauer znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy ten sam cel – odkryć i ujawnić, kto stoi za spiskiem.

„Lulu” od 1 marca (środa) o godz. 20:00

Serial obyczajowy z dużą dawką humoru. Główną bohaterką jest Lucyna Makowska (Anna Dereszowska), nazywana od czasów szkolnych przez bliskich Lulu. Ten pseudonim wkrótce może stać się jej znakiem firmowym. Do tej pory Lulu zajmowała się tylko domem, była piękną żoną „przy mężu”, wysoko postawionym urzędniku i matką nastolatki. W efekcie zdrady męża, która skutkuje rozstaniem, musi radzić sobie sama. Postanawia otworzyć własny cukierniczy biznes. Coś, co dotąd było tylko jej prywatną pasją, musi stać się jej zawodem.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger