Boże Narodzenie w Polsacie bez Kevina?

Boże Narodzenie w Polsacie bez Kevina? Ależ skąd!

Jak co roku w wigilijny wieczór Telewizja Polsat wyemituje komedię familijną „Kevin sam w domu” o świątecznych przygodach małego chłopca.

Polsat pokazuje nieprzerwanie ten film już od ponad dziesięciu lat w święta Bożego Narodzenia. Gdy w listopadzie 2010 roku w ogłoszonej na grudzień ramówce Polsatu okazało się, że stacja nie pokaże tego filmu, w sieci zawrzało. Zorganizowano wtedy głośny protest, który zmusił nadawcę do emisji filmu. Akcja na Facebooku zgromadziła wówczas blisko 50 tys. osób.

W tym roku w Wigilię Telewizja Polsat kolejny raz wyemituje komedię „Kevin sam w domu” – w sobotę 24 grudnia br. o godz. 20.05. Film będzie powtarzany kolejnego dnia.

Przypomnijmy, że „Kevin sam w domu” znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych filmów w Święta Bożego Narodzenia 2015 roku – zgromadził przed telewizorami ponad 4,5 mln osób.

Film opowiada o rodzinie McAllisterów, która zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. Niestety w dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku zamieszania zapominają zabrać ośmioletniego Kevina (w tej roli Macaulay Culkin). Chłopiec zostaje sam w domu i od tej pory musi sam sobie radzić ze złodziejami (Joe Pesci i Daniel Stern).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger