Edyta Herbuś jurorką “World of Dance” w Polsacie

Tancerka i aktorka Edyta Herbuś będzie trzecim jurorem w tanecznym talent-show „World of Dance”, które pojawi się na antenie Polsatu już we wrześniu.

„World of Dance” będzie emitowany w Polsacie od września br., obecnie trwają castingi do programu. Nie podano jeszcze, w jakie dni i o której godzinie będzie można oglądać show. Format powstał dla amerykańskiej stacji NBC pod kierownictwem Jennifer Lopez. Uczestnicy widowiska rywalizują w trzech grupach wiekowych: dorośli w wieku 18 i więcej lat (1-4 tancerzy), formacje taneczne w wieku 18 i więcej lat (5-20 tancerzy) i juniorzy w wieku od 8 do 18 lat (soliści i formacje do 20 tancerzy).

Za stołem jurorskim „World of Dance” zasiądzie tancerka Edyta Herbuś – mistrzyni tańców latynoamerykańskich. Herbuś jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym, trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych ze Step by step Kielce. W 2005 wystąpiła w programie „Taniec z gwiazdami”. Reprezentowała Polskę podczas konkursu Tańca Eurowizji w 2008 roku. Można ją także oglądać m.in. w serialu “Pierwsza miłość”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger