Wiosna w TVN: kontynuacje najlepszych programów oraz dwa nowe seriale w ramówce

Wiosna w TVN to kontynuacje ulubionych programów i seriali naszych widzów. Premiery nowych sezonów m.in.: „Ameryka Express”, „MasterChef Junior”, „Kuchennych rewolucji”, „Milionerów”, „Kuby Wojewódzkiego”, „Efektu Domina”, „Dorota inspiruje”, „Co za tydzień”. Nowe odcinki seriali: „Chyłka-Kasacja”, „Na Wspólnej”, „Ukryta prawda”. W ofercie programowej pozostają także: „Uwaga!”, „Fakty”, „Superwizjer”.

Wiosna w TVN: Nowy serial “Motyw”

W ofercie programowej są także dwie nowości – intrygujące seriale: „Kod genetyczny” i „Motyw”, które dostarczą widzom wielu emocji.

„Kod genetyczny” – od 2 marca w TVN. Emisja w poniedziałki o 21:30

„Kod genetyczny” to historia zakazanej namiętności, która nigdy nie powinna była wybuchnąć. Ojciec i syn, wplątani w walkę o jedną kobietę, tracą kontrolę nad swoim życiem. Miłość, nienawiść, zdrada – to wszystko łączy jedna tajemnica. „Kod genetyczny” to najnowsza produkcja TVN, która tej wiosny pojawi się na antenie. W rolach głównych: Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski.

„Kod genetyczny” to serial obyczajowy z wątkiem kryminalnym, w którym tajemniczy wypadek stawia przeciwko sobie najbliższe osoby – ojca i syna. Ich historia to dramatyczny wybór pomiędzy lojalnością wobec rodziny, namiętnością i prawdą. To opowieść o sile więzów krwi, które w ekstremalnej sytuacji życiowej mogą okazać się największą słabością lub jedynym ratunkiem. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie tych, których kochamy?

„Motyw” – od 3 marca w TVN. Emisja we wtorki o 21:30

„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie: Luiza, „Czarna” oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. W rolach głównych występują Agnieszka Grochowska, Małgorzata Kożuchowska i Michał Czernecki.

Kiedy w gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska oraz jej mąż Marcin „Maks” Porębski zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką. „Czarna” nie przyznaje się do winy; sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa. Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi, śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger