Jesień w TVP1: “Drogi wolności”, Teatr Telewizji”, nowa “Jaka to melodia?”, sport i sprawdzone hity

Jesienią TVP1 stawia na sprawdzone formaty, produkcje historyczne, spektakle teatralne i sport. W ramówce pojawi się nowy serial na 100-lecie niepodległości- “Drogi wolności”, “Jaka to melodia?” z nowym prowadzącym i nową formułą, mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej (Liga Narodów i mecze towarzyskie) i siatkówce (Mistrzostwa świata), nowe spektakle teatralne, a także nowe odcinki “Korony królów”, “Dziewczyn ze Lwowa”, “Klanu” i “Ojca Mateusza”. W ramówce Jedynki również nowy sezon programu “Rolnik szuka żony”, “Big Music Quiz”, “The Wall. Wygraj marzenia” i “1 z 10”.

Opisy programów Jedynki:

SERIALE

DROGI WOLNOŚCI

emisja: niedziela, godz. 20:10, od 2.09

„Drogi wolności” opowiadają pełną przygód i zaskakujących zwrotów akcji historię życia Maryni, Aliny i Lali Biernackich – trzech młodych sióstr, które zakładają w Krakowie tygodnik „Iskra”. Spora część poruszonych w serialu wątków zainspirowana została pamiętnikami Polek, a dokładnie – zawartymi tam wspomnieniami z początków XX wieku. Serial pokazuje nie tylko dziejowe przełomy z początku wieku, ale i codzienność tamtego czasu. Widzowie poznają dokładnie relacje i zależności, jakie panują w domu Biernackich. To krakowska rodzina z tradycjami. Na jej czele stoi surowa i wymagająca babcia Emilia (Anna Polony). Troszczy się o wychowanie wnuczek, wspierając je w trudnych chwilach. Silne kobiety w tej rodzinie muszą trzymać się razem. Marynia (Paulina Gałązka), Alina (Katarzyna Zawadzka) i Lala (Julia Rosnowska) mogą liczyć także na obecność mamy, Anny Biernackiej (Bernadetta Machała-Krzemińska) i odważnej ciotki, Janiny (Iza Kuna).

Służba ojczyźnie to nie jedyne wyzwanie dla sióstr. Każda z nich przeżywać będzie miłosne uniesienia, kończące się nie zawsze szczęśliwie.

Reżyseria: Maciej Migas. Obsada: Anna Polony, Julia Rosnowska, Paulina Gałązka, Katarzyna Zawadzka, Izabela Kuna, Bernadetta Machała-Krzemińska, Adam Cywka, Adrian Zaremba, Damian Kret i inni. Pomysłodawca serialu – Stanisław Krzemiński

MŁODY PIŁSUDSKI (pilot serialu)

11 listopada

Serial opowiada o grupie spiskowców walczących z caratem na przełomie XIX i XX wieku. Głównym bohaterem jest młody Józef Piłsudski i jego najbliżsi przyjaciele – późniejsi premierzy i prezydenci. Akcja toczy się w Wilnie, Petersburgu, Łodzi, Warszawie i Krakowie. Serial ma charakter sensacyjno-przygodowy. Rozpoczyna się od zamachu na cara Aleksandra II w Petersburgu w roku 1881, a kończy napadem na pociąg w podwileńskich Bezdanach w roku 1908, dokonanym przez Piłsudskiego i jego tytułowych bojowców. Producentem artystycznym serialu jest Jarosław Sokół, autorami scenariusza Jarosław Sokół i Ewa Wencel, reżyserem Jarosław Marszewski w roli Józefa Piłsudskiego Grzegorz Otrębski.

DZIEWCZYNY ZE LWOWA

emisja: sobota, godz.20:30, od 1.09

W nowym, trzecim już sezonie Dziewczyn ze Lwowa, oprócz dobrze znanych postaci, pojawią się nowi bohaterowie. Będzie też wątek o zabarwieniu sensacyjnym, a nawet kryminalnym. Cztery główne bohaterki zadomowiły się w Warszawie i coraz lepiej radzą sobie w Polsce – Uljana odeszła od profesora, ale nie od grania, Olya (Katarzyna Ucherska) chodzi na kurs językowy na uniwersytecie, a Swieta (Anna Maria Buczek) postanowiła założyć firmę importującą pielęgniarki. Polina (Magdalena Wróbel) – obecnie dziewczyna kapitana i Matylda – wciąż żona gangstera – zaczęły prowadząc wspólnie restaurację z ukraińską kuchnią. Profesor po odejściu Uljany (Anna Gorajska) popada w melancholię. Halina (Dorota Segda) i jej mąż, syn profesora, próbują znaleźć jakieś rozwiązanie. Zainstalowanie kablówki z kanałem muzycznym nie do końca jest tym, co satysfakcjonuje profesora. Nowa postać, która przyjedzie z Ukrainy będzie konkurencją głównie dla… Poliny (Magdalena Wróbel). Polina z całej czwórki głównych bohaterek jest najbardziej przedsiębiorcza i najmocniej popychająca życie do przodu. Wraz z pojawieniem się tej “nowej” osoby, może stracić patent na roztaczanie magicznej aury przyciągającej mężczyzn. Na pewno będzie gorąco – nie tylko w “apartamentach” Henruli (Marian Dziędziel), ale i w całej kamienicy.

Reżyseria: Wojciech Adamczyk. Obsada: Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek, Krzysztof Stelmaszyk, Krzysztof Czeczot, Adrian Zaremba, Stanisław Brejdygant, Karol Pocheć i inni.

KLAN

emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 18:00, od 3.09

W nowym sezonie sagi rodu Lubiczów Paweł (Tomasz Stockinger) dowie się, że obie jego córki są w ciąży. Lubicz będzie bardzo przejęty faktem, że za kilka miesięcy zostanie podwójnym dziadkiem. Jerzy (Andrzej Grabarczyk) będzie miał trzeci zawał, a Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) zacznie rozważać przejście na emeryturę. Czesia (Anna Powierza) i Darek (Dariusz Lewandowski) postanowią się rozwieść. Natomiast Pawełek (Julian Peciak) zakocha się w pomocy domowej… Ola (Kaja Paschalska) jako pierwsza dowie się, że jej starsza siostra spodziewa się dziecka. Kilka dni później powie Agnieszce (Paulina Holtz), że ona również jest w ciąży – zamiast jednak się cieszyć, wpadnie w histerię. Czesia (Anna Powierza) zaproponuje Darkowi (Dariusz Lewandowski), żeby – skoro podjęli już decyzję o rozstaniu – omówili warunki swojego rozwodu. Kiedy jednak Czesława zaproponuje mężowi, by porozmawiali o tym, na jakich warunkach się rozwiodą, okaże się, że Kurzawski nie zamierza pójść jej na rękę. Zapowiada się, ze rozwód będzie bardzo burzliwy. (XXII seria)

Reżyser: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia. Obsada: Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska, Tomasz Stockinger, Joanna Żółkowska, Andrzej Strzelecki, Paulina Holtz, Kaja Paschalska i inni.

KORONA KRÓLÓW

emisja: od poniedziałku do czwartku, godz. 18:30, od 3.09

Jest rok 1342. U boku Kazimierza (Andrzej Hausner) jest już młodziutka druga żona z Hesji, Adelajda (Aleksandra Przesław). Król stara się o syna, by przekazać mu koronę. Potrzebuje męskiego potomka, by rządził odrodzonym królestwem. Czas żałoby po śmierci ukochanej żony z Litwy Aldony Anny oraz matki Jadwigi dobiegł końca i los zdaje się sprzyjać Kazimierzowi: młoda małżonka, coraz lepsze relacje dyplomatyczne, coraz większa pozycja w kraju, na dworze i w regionie. Adelajda walczy, by zająć ważne miejsce w sercu króla. Z jakimi przeciwnościami przyjdzie im się zmierzyć? Małżeńskie problemy i burzliwe życie osobiste – kolejne romanse i małżeństwa – nie przeszkadzają Kazimierzowi w skutecznym uprawianiu wielkiej polityki, lecz mają swoją cenę. Mimo przeszkód i rodzinnych tragedii, Kazimierz reformuje, walczy, zdobywa ziemie i szacunek poddanych. Tłumi bunty, nie unika konfliktów, sprawnie rozwiązuje problemy i odpowiedzialnie swata ukochane córki. Nie tracąc z oczu Wawelu i jego mieszkańców – dworu, gości, oddanych urzędników i rycerzy Kazimierza – zagościmy częściej w Świdnicy, gdzie Bolko Mały (Andrzej Popiel), jego siostrzeniec, wytrwale walczy o niezależność swego księstwa od Czech oraz w Wyszehradzie, gdzie po śmierci męża Karola Roberta, siostra Kazimierza Elżbieta Łokietkówna (Katarzyna Czapla) wspiera w rządzeniu Węgrami swojego syna Ludwika (Jan Hrynkiewicz). Czy matka – królowa Jadwiga – oraz ojciec – Władysław Łokietek – dobrze przygotowali dzieci i wnuki do rządzenia? Komu i na jakich zasadach Kazimierz powierzy koronę królów? Reżyseria: Wojciech Pacyna. Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Katarzyna Czapla, Andrzej Popiel, Marcin Rogacewicz, Robert Gonera, Sławomir Orzechowski, Tomasz Spryk, Wojciech Żołądkowicz ,Karina Seweryn, Violetta Arlak, Agnieszka Mandat i inni.

KORONA KRÓLÓW – TAKA HISTORIA…

emisja: piątek, godz. 18:30, od 7.09

Jak wyglądał średniowieczny handel? A medycyna? Jak bawiono się podczas królewskich uczt? Kim byli wesołkowie? Na te i inne pytania odpowie seria „Korona Królów – taka historia…”. Jest to cykl edukacyjno-rozrywkowy, podzielony na dwudziestopięciominutowe odcinki. W przystępny sposób przybliża tło historyczne, zawiłości polityczne i realia życia codziennego, w jakich rozgrywa się akcja „Korony królów”. Stanowi atrakcyjną propozycję dla fanów serialu. Będą oni mieli okazję spotkania swoich ulubionych bohaterów w nieco innych okolicznościach niż zazwyczaj. „Korona królów – taka historia…” zaciekawi również osoby, które po prostu interesują się dziejami średniowiecznej Polski i Europy. Gwarantuje to prowadzący – Wojciech Żołądkowicz (serialowy Olgierd). Inteligentnie i dowcipnie oprowadza nas po świecie wieków średnich. Chociaż sam wie niejedno o jego sekretach, czasem podpytuje którąś z postaci „Korony królów” o szczegóły dotyczące jakiejś bardziej skomplikowanej sprawy. Zdarza się również i tak, że nie ma czasu na opowiadanie, ani zadawanie pytań. Tak dzieje się w jednym z odcinków, kiedy musi pomóc… katu. Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz. Prowadzenie: Wojciech Żołądkowicz.

LEŚNICZÓWKA

emisja: poniedziałek-środa, godz.20:30, od 3.09

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Krzysztof (Marek Bukowski) między Warszawą a Leśniczówką próbują walczyć o swoje małżeństwo. Nie ułatwia tego zauroczenie Krzysztofa piękną Lidią (Weronika Książkiewicz).

Katarzyna, wbrew obawom Maryny (Iwona Cichosz) i społeczności, stara się dociec prawdy o przeszłości rodziny Ruszczyców i historii lasu. Wspiera ją przyjaciółka Magda (Beata Fido) – lekarka z powołania, która zmaga się z chorobą ukochanej matki, doktor Ździebłowskiej (Anna Seniuk). Do Leśniczówki przyjeżdża ojciec Olgi (Natasza Leśniak), Jasiński(Andrzej Niemirski), by wystartować z budową obwodnicy. Olga zamierza do tego nie dopuścić i ściąga posiłki – nieustępliwą ekolożkę Patrycję (Aleksandra Szwed), która wraz z Pawłem (Michał Czernecki) ma walczyć o rezerwat i malowniczą miejscowość.

Bogdan (Henryk Talar) i Janusz Karcz (Przemysław Bluszcz) próbują za wszelką cenę utrzymać swoją pozycję, jednak na drodze staje im Katarzyna. Julia Izdebska (Maria Pakulnis), stanowcza pani adwokat stara się oczyścić Daniela Karcza (Sebastian Jasnoch) z ciążących na nim zarzutów i nie dopuścić, by trafił do więzienia. Pomoc się przyda, bo Daniel z jednych tarapatów wpada w następne.Nowi aktorzy w obsadzie: Maria Pakulnis – mecenas Julia Izdebska, stanowcza i nieustępliwa, dawna sympatia Bogdana Karcza. Będzie starała się oczyścić Daniela Karcza z ciążących na nim zarzutów… Beata Fido – Magda Ździebłowska, córka doktor Ździebłowskiej. Lekarka, która w Leśniczówce będzie promowała profilaktykę raka piersi i regularne badanie się. Aleksandra Szwed – ekolożka Patrycja. We współpracy z Olgą i Pawłem będzie walczyć o to, by powstająca obwodnica Białoleśni nie zniszczyła rezerwatu, pomników historii oraz malowniczej miejscowości.Agnieszka Czekańska – Elżbieta matka Daniela Karcza i była żona Janusza. Czy okaże się kochającą matką, czy wyrachowaną kobietą? Reżyseria: Maciej Żak. Obsada: Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Iwona Cichosz, Weronika Książkiewicz, Agata Turkot, Julia Kostow, Grzegorz Pawlak, Henryk Talar, Sebastian Jasnoch, Przemysław Bluszcz.

(II seria)

OJCIEC MATEUSZ

emisja: czwartek, godz. 20:30, od 6.09

Od dziesięciu lat detektyw w sutannie, razem z widzami TVP1, rozwiązuje zagadki kryminalne. W nowej serii „Ojca Mateusza” oprócz ciekawych śledztw sporo będzie się działo w życiu głównych bohaterów. Aspirant Nocul (Michał Piela) pozna co to zazdrość o żonę (Ewa Konstancja Bułhak), Natalia (Kinga Preis) zorganizuje festiwal artystyczny, na którym kobiety zaprezentują swoje talenty i pokażą rękodzieło, a sierżant Gibalski (Rafał Cieszyński) z wielkim przyjęciem będzie się przygotowywał do roli ojca. Natalia, która jak zawsze nie potrafi usiedzieć w miejscu znów będzie szukać pomysłu na siebie. Choć pomysł napisania kryminału spali na panewce, uda jej się zorganizować w Sandomierzu wielki festyn, na którym miejscowe artystki będą sprzedawać swoje rękodzieła. Przeżyje również niemiłą i stresującą sytuację, kiedy na miejscowym bazarku zostanie okradziona. By złapać grasującego na targowisku złodzieja inspektor Możejko (Piotr Polk) i aspirant Nocul przebiorą się w kobiece stroje! Reżyseria: Wojciech Nowak, Artur Żmijewski. Obsada: Kinga Preis, Artur Żmijewski, Piotr Polsk, Michał Piela, Aleksandra Górska, Jakub Wesołowski, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Edyta Olszówka, Ewa Konstancja Bułhak i inni.

Wśród gwiazd obsady gościnnej zobaczymy m. in.: Alżbetę Lenską, Katarzynę Bujakiewicz, Dorotę Pomykałę, Rafała Rutkowskiego, Weronikę Humaj, Klaudię Halejcio, Michała Tokaja, Zbigniewa Soszyńskiego, Mirosława Zdrojewicza, Sławomirę Łozińską, Ewę Telegę, Olgę Bończyk, Aleksandrę Szwed, Joannę Trzepiecińską, Pawła Wawrzeckiego, Marcina Przybylskiego, Barbarę Bursztynowicz i wielu innych

BLONDYNKA

emisja: od grudnia (niedziela, 20:10)

Wypadek Sylwii (Natalia Rybicka) i tournee Dawida (Grzegorz Małecki) w szóstym sezonie, sprawiły, że ich związek dojrzeje do poważnych decyzji. Będą myśleli o poważnym byciu razem i zalegalizowaniu związku. „Życie to pudełko czekoladek, i nigdy nie wie się, na co się trafi…” I tak właśnie niespodziewanie w życiu Sylwii pojawi się jeszcze jeden mężczyzna… który wywoła spore zamieszanie. W sprawach zawodowych doktor Kubus nie zwalnia tempa. W Majakach cały czas coś się dzieje, a ona, chcąc, nie chcąc bierze w tym udział. Oczywiście przy rozwiązywaniu problemów może zawsze liczyć na pomoc Komendant ZIOŁO (Ewa Konstancja-Bułhak).

Doktor Fus (Krzysztof Gosztyła) i Jasiunia (Izabela Dąbrowska) wprawdzie odzyskują dom, lecznicę i święty spokój. Ale czy zamieszkają w nim? Doktor tryska energią, optymizmem, a w głowie ma mnóstwo pomysłów i inicjatyw. Jasiunia obawia się, że nie nadąży za małżonkiem. Reżyseria: Mirosław Gronowski. Obsada: Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Izabela Dąbrowska, Krzysztof Gosztyła i inni. (VII seria)

TEATR TV

W szczególnym roku obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości repertuar Teatru Telewizji został przygotowany wyłącznie na podstawie tekstów polskich autorów. TTV zaprezentuje spektakle m.in. o Fryderyku Chopinie, o Edwardzie Bernardzie Raczyńskim, o prymasie Auguście Hlondzie, Tadeuszu Reytanie, ks. Jerzym Popiełuszko. Polski rok w Teatrze TV zakończy się „Weselem” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego. Inauguracja jesiennego sezonu nastąpi 10 września o 21:00 premierą „Fryderyka”. Jest to spektakl Agnieszki Lipiec-Wróblewskie, powstały w oparciu o książkę „Przedpiekle sławy. Rzecz o Chopinie” Piotra Witta. Opowiada o młodzieńczych latach kompozytora i trudnych początkach jego kariery w wielkim paryskim świecie. W roli Chopina wystąpi – Krzysztof Szczepaniak.

Drugą premierą 17 września będzie utwór Krzysztofa Magowskiego „Ostatni hrabia. Edward Bernard Raczyński”, opowiadający o losach wybitnego dyplomaty i prezydenta RP na uchodźctwie w latach 1979-1986. W tytułowej roli Olgierd Łukaszewicz. Premiery w październiku to dramat „Reytan. Druga strona drzwi” w reżyserii Jakuba Pączka, który tym spektaklem debiutuje na telewizyjnej scenie. Sztuka została napisana specjalnie dla Teatru Telewizji przez Jakuba Pączka i Piotra Derewendę. W roli Tadeusza Reytana zobaczymy Mirosława Haniszewskiego. Królem Stanisławem Augustem Poniatowskim będzie Paweł Deląg. Teatr Telewizji „na żywo” 15 października zaprosi do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku na przedstawienie „Popiełuszko” w reżyserii Jana Nowary.

Z kolei „Człowiek, który zatrzymał Rosję”, to przedstawienia Tomasza Drozdowicza o Janie Kowalewskim. W postać polskiego szyfranta z czasów wojny polsko-bolszewickiej, który rozkodował i zdobył plany operacyjne armii dowodzonej przez Michaiła Tuchaczewskiego wcieli się Michał Żurawski. 5 listopada odbędzie się premiera „Prymasa Hlonda” w reż. Pawła Woldana, w którym poznamy emigracyjne losy Augusta Hlonda z czasów II wojny światowej. Drugą premierą listopadową będzie „Lato” Tadeusza Rittnera w reżyserii Jana Englerta z gwiazdorską obsadą i w zaskakującej inscenizacji.

W grudniu TTV przygotowało dwie ważne premiery: 10 grudnia zobaczymy „Generała” Jarosława Jakubowskiego w reżyserii Aleksandry Popławskiej i Marka Kality. który jest realizacją telewizyjną kultowego przedstawienia z Teatru IMKA w Warszawie. W roli Generała zobaczymy Marka Kalitę.

17 grudnia zobaczymy najnowszą inscenizację wielkiego dramatu Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”, którą specjalnie dla Teatru Telewizji przygotowuje Wawrzyniec Kostrzewski. Tak zakończymy ten „niezwykły dla Polaków rok”.

A w styczniu, w lżejszy nastrój wprowadzi nas Kornel Makuszyński i Anna Wieczur-Bluszcz w spektaklu na podstawie powieści Makuszyńskiego „List z tamtego świata”, a także „Chłopcy” Grochowiaka w reżyserii Roberta Glińskiego z wybitnymi aktorami. Ważnym dopełnieniem dla jesiennych premier będą powtórki spektakli z bogatego archiwum Teatru Telewizji.

Mecenasem Teatru Telewizji jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

PUBLICYSTYKA

W Telewizji Polskiej publicystyka to przede wszystkim w od poniedziałku do piątku program interwencyjny ALARM! Od jesieni o 20.10. Prowadzą go m.in. Jacek Łęski i Agnieszka Świdzińska. W czwartek o godz. 21.30 Elżbieta Jawrowicz zaprosi na SPRAWĘ DLA REPORTERA, po niej o 22.30 MAGAZYN ŚLEDCZY ANITY GARGAS, a tuż po nim o 23.00 MAGAZYN KRYMINALNY 997, który poprowadzą Dariusz Bohatkiewicz i Maciej Karczyński. Czwartkową publicystykę w Jedynce zakończy tuż przed północą program Rafała Porzezińskiego OCALENI. W sobotę o 14.10 kontynuacja cyklu popularno-naukowy dla młodzieży i dorosłych Radka Brzózki JAK TO DZIAŁA. Program rozwija zainteresowania młodzieży w obszarze nowych technologii. Przykładowe tematy to: energia, silniki, radio, cyfryzacja, zdalne sterowanie, zegar, GPS i nawigacja, nośniki pamięci, prąd, drukarka 3D, nowe technologie telewizyjne, laser, DNA, łazik marsjański etc. Zaangażowanie widzów
w „strefie zagadek” zgromadziło wokół programu wierną grupę internautów i umożliwiło zawiązanie społeczności na Facebooku, której liczba stale wzrasta. W niedzielę rano ZIARNO 9.10, a o godz. 14.10 program popularno – naukowy dr. Tomasza Rożka SONDA2.

ROZRYWKA

ROLNIK SZUKA ŻONY

od 2 września premiery: niedziele godz. 21.15, powtórki: soboty godz. 16.00

Piąta edycja najpopularniejszego polskiego programu rozrywkowego i zdobywca dwóch Telekamer. ROLNIK SZUKA ŻONY to coś więcej niż telewizyjna rozrywka. To prawdziwa historia o prawdziwych ludziach poszukujących prawdziwej miłości. To dzięki programowi na ślubnym kobiercu stanęły już trzy pary, a na świat przyszło czworo dzieci.
I na tym nie koniec. W najbliższym miesiącu kolejne pary połączą się węzłem małżeńskim. Kto komu powie „tak” – zobaczycie w pierwszym odcinku nowej serii. Program prowadzi Marta Manowska – podróżniczka, aktorka, uważna powierniczka sercowych historii. Czy dzięki piątej edycji znów komuś uda się odnaleźć miłość? Przekonamy się niebawem.

WIELKI TEST O POLSKICH KRYMINAŁACH

5 września godz. 21.00

Jak napisać dobry kryminał? Która z filmowych scen zbrodni najbardziej zapadła w pamięci? Kim był najlepszy detektyw, a kim najsprytniejszy przestępca? Jakie kryminalne zagadki lubi rozwiązywać „Ojciec Mateusz”, a jakie „Komisarz Alex”? Pasjonaci detektywistycznych historii dowiedzą się o kulisach telewizyjnych realizacji, usłyszą motywy muzyczne
z sensacyjnych filmów i seriali. „Wielki Test o polskich kryminałach” poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

JAKA TO MELODIA?

poniedziałek-sobota godz. 17.30, niedziela godz. 18.30

Popularne show muzyczne JAKA TO MELODIA? powraca w nowej przebojowej odsłonie! Ten kultowy teleturniej oparty na amerykańskim formacie „Name that tune” od września będzie gościł na antenie Jedynki od poniedziałku do niedzieli. Na widzów czekają niespodzianki i atrakcje: zmieniona scenografia, oprawa graficzna, nowe elementy zasad teleturnieju oraz prowadzący – NORBI. Show zostało przeformatowanie na iście królewską rewię gwiazd wypełnioną najpopularniejszymi hitami z list przebojów, a nowy prowadzący będzie bawił i zaskakiwał. Program ukazywał się będzie w trzech odsłonach: od poniedziałku do piątku jako teleturniej muzyczny z udziałem nowych przebojowych zawodników, w soboty zobaczymy bitwy na hity, których bohaterami będą dwie dwuosobowe drużyny, natomiast w niedziele widzowie będą mogli kibicować celebrytom w ich muzycznych starciach. Wielkie przeboje w programie wykonywać będą najpopularniejsze gwiazdy sceny: m.in. Fun Factory, Natasza Urbańska, Cleo, Blue Cafe, Filip Lato, Szymon Chodyniecki, Zouzy, Red Lips, Ola Szwed, Marek Kaliszuk i Lena Zuchniak.

Ponadto zaprosi na teleturnieje. W piątkowe wieczory czeka widzów dobra zabawa
i wielka wygrana z THE WALL. WYGRAJ MARZENIA, który o 20.35 prowadzi Paweł Orleański. BIG MUSIC QUIZ o godz. 21.30. W roli prowadzących Sławomir i Kajra. Ponadto od poniedziałku do piątku o godz. 18.55 JEDEN Z DZIESIĘCIU, gdzie gospodarzem programu jest, trzykrotny laureat Telekamery w kategorii Osobowość Telewizyjna, Tadeusz Sznuk.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger