Polsat poszuka modelek „plus size”- ruszyły castingi

Ruszyły castingi do pierwszej polskiej edycji reality-show opartego na „Curvy Supermodel”, w którym wybrana zostanie najlepsza modelka „plus size”. Program trafi na antenę Telewizji Polsat jesienią 2017 roku.

W reality-show czteroosobowe jury poszukuje najlepszej modelki w rozmiarze XL. Uczestniczki biorą udział w różnego rodzaju konkurencjach i są eliminowane. Program produkuje firma Rochstar, a pierwszą polską edycję pokaże Telewizja Polsat jesienią 2017 r. Przy programie pracuje aktorka Elżbieta Romanowska. Widowisko ma zyskać własną nazwę.

– Ten program nie ma prowadzącego. To jurorzy pełnią kilka ról: są prowadzącymi, są członkami jury, są ekspertami i mentorami. W kolejnych odcinkach będą pojawiać się goście w postaci ekspertów w danych dziedzinach, związanych z tematami odcinków. Przed uczestniczkami zadania aktorskie, sportowe, taneczne i próba swoich sił w reklamie telewizyjnej. Nie zabraknie też takich, które każą im zmierzyć się ze swoimi słabościami czy niezbyt miłymi sytuacjami z przeszłości – informuje Polsat.

Obecnie trwają poszukiwania uczestniczek do programu, które wystąpią w odcinkach castingowych i zaprezentują się przed jurorami. Polsat szuka kobiet od 18 do 28 lat, a warunkiem koniecznym jest noszenie rozmiaru nie mniejszego niż 42 i minimum 170 cm wzrostu. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy modelka@rochstar.tv.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger