Będzie 2. sezon „The Traitors. Zdrajcy” w TVN. Rusza casting

Stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji „The Traitors. Zdrajcy”. Program zdobył uznanie telewidzów i zapewnił TVN pozycję lidera. Reality show jest również w ścisłej czołówce najchętniej oglądanych formatów tej wiosny w Playerze. Premiera kolejnego sezonu prawdopodobnie wiosną 2025 roku.

The Traitors. Zdrajcy TVN

The Traitors. Zdrajcy | TVN

Formuła programu “The Traitors inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy podzieleni są na lojalnych i zdrajców. Mogą zdobyć nagrodę o wartości – nawet pół miliona złotych! Rywalizują ze sobą, muszą jak najdłużej utrzymać się w programie ukończyć zadania, za które zdobywają złote monety do finałowej puli.

Zdrajcy usuwają z gry lojalnych na tajnych nocnych naradach. Zadaniem lojalnych jest zdemaskowanie zdrajców i wypędzenie ich z zamku. Każda strategia gry jest dozwolona. Kłamstwo, manipulacja, zdrada są elementami reality show. Intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Zdrajcy i lojalni walczą o udział w finale. Aby wygrać muszą pokonać przeciwników i usunąć ich z gry. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, tylko wtedy, gdy wyeliminują z rozgrywki wszystkich lojalnych. Uczestnicy programu powinni posiadać umiejętności obserwacji i analizy zachowania przeciwników, wyciągania wniosków oraz strategicznego myślenia.

Aby zgłosić się do 2. sezonu „The Traitors. Zdrajcy” należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie jake-vision.pl.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger