Ipla wkracza na platformę Android TV. Także za granicą

Użytkownicy telewizorów, konsol, przystawek Smart TV oraz dekoderów z systemem operacyjnym Android TV mogą korzystać z nowej wersji aplikacji telewizji internetowej IPLA. Także za granicą. Ipla daje dostęp do kanałów TV, relacji „na żywo” oraz popularnych seriali i programów w systemie VOD.

Kolejna aktualizacja aplikacji telewizji internetowej IPLA dostępna jest również dla użytkowników korzystających z urządzeń opartych na bardzo perspektywicznym systemie operacyjnym Android TV, przeznaczonym dla całej grupy urządzeń Connected TV. Jest on obecnie wykorzystywany w najnowszych telewizorach Sony i Philips, konsolach Nvidia SHIELD i Razer Forge TV oraz przystawkach Smart TV, np. Xaiomi Mi Box 4K. Oferta dostępnych dla tego systemu aplikacji stale się poszerza.
Ipla jest pierwszą polską aplikację VOD na system Android TV z tak szerokim dostępem do polskojęzycznych treści i kanałów TV, w tym popularnych seriali i programów. Duża część biblioteki jest dostępna również za granicą.
Nowa wersja umożliwia dostęp na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Android TV od wersji 5.0. Dodatkowo aplikacja dostępna jest dla użytkowników na całym świecie (z możliwością korzystania z pakietu IPLA WORLD).
W aplikacji użytkownicy znajdą szeroką ofertę treści dostępnych w internetowym serwisie IPLA, a więc zarówno darmowe, jak i płatne materiały, filmy i seriale, 80 kanałów TV oraz dostęp do licznych transmisji.
Nowa wersja aplikacji jest już dostępna dla wszystkich użytkowników w sklepie Google Play Market.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger