Świąteczna oferta Cyfrowego Polsatu

Oferta z ponad 170 kanałami telewizyjnymi, 3 miesiące bez opłat, do tego LG Smart TV 49″ na raty oraz opcja ON THE GO w cenie z każdym pakietem – to główne hasła najnowszej, świątecznej oferty Cyfrowego Polsatu. 

Pełna oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu w świątecznej odsłonie jest dostępna przez pierwsze 3 miesiące bez opłat. Wśród ponad 170 kanałów telewizyjnych znajdują się m.in. stacje HBO wraz z dostępem do serwisu HBO GO oraz Eleven i Eleven Sports pokazujące m.in. rozgrywki ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej.

Operator przygotował dla swoich nowych klientów zestawy świąteczne z telewizorem lub tabletem:

– w zestawie z telewizorem w cenie 99,99 zł/mies. znalazły się:

  • pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami telewizyjnymi, w tym 87 dostępnymi mobilnie, na start 3 miesiące bez opłat, później za 49,99 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM,
  • Internet – 10 GB w prezencie,
  • LG Smart TV LED 49″ 49LH570V z ratą 50 zł/mies.

– w zestawie z tabletem w cenie 94,99 zł/mies. są:

  • oferta 168 kanałów, w tym 85 dostępnych mobilnie, na 2 miesiące bez opłat, potem tylko 59,99 zł/mies,
  • Internet – pakiet 40 GB za 25 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM, a do tego LTE Plus bez limitu danych w cenie abonamentu,
  • tablet Modecom FreeTab 8015 z ratą 10 zł/mies., telewizja mobilna z każdym pakietem.

Oferta, oprócz gotowych zestawów z telewizorami, tabletami, smartfonami, routerami i modemami oraz usługami: telewizji, telefonu czy Internetu LTE, pozwala skomponować także własne zestawy, dzięki rabatom w programie smartDOM.

Ofertę telewizyjną Cyfrowego Polsatu na święta promuje ogólnopolska kampania reklamowa, której twarzą po raz kolejny jest Krzysztof Ibisz.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger