“Gramy dla Białorusi”, “Anything Goes. Ale jazda!” i “Ameryka da się lubić” – weekendowe premiery TVP2

W najbliższy weekend w TVP2 ruszają nowe programy jesiennej ramówki. W piątek, 11 września Dwójka zaprasza na „Anything Goes. Ale Jazda!” i koncert “Gramy dla Białorusi”, a w sobotę, 12 września na show „Ameryka da się lubić” oraz 11. edycję „The Voice of Poland”.

Pierwszy odcinek nowego programu rozrywkowego „Anything Goes. Ale Jazda!” już w najbliższy piątek 11 września o godz. 20:45 w TVP2. Międzynarodowy hit emitowany w 27 krajach na całym świecie, dotarł wreszcie do Polski! Program rozrywkowy „Anything Goes. Ale Jazda!” to format pełen humoru i dobrej energii, w którym gwiazdy śpiewają, tańczą i biorą udział w serii zabawnych konkurencj, pod czujnym okiem obdarzonej temperamentem i ciętym językiem Elżbiety Romanowskiej.

W piątek, 11 września TVP zaprasza także na wyjątkowy koncert „Gramy dla Białorusi” z udziałem polskich i białoruskich artystów. Na scenie pojawi się m.in.: Edyta Górniak, Katarzyna Cerekwicka, Kasia Moś, Reni Jusis, Igor Herbut Stanisław Sojka i Sławek Uniatowski. Wykonają oni utwory Jacka Kaczmarskiego, Marka Grechuty, Czesława Niemena i innych uznanych twórców. Na scenie wystąpią również znani artyści z Białorusi: Volski, Weranika Kruchlowa i Kriwi, Shuma, Wiktor Szalkiewicz oraz Zmicier Wajciuszkiewicz. Koncert zorganizowało Narodowe Centrum Kultury wspólnie z Telewizją Polską w geście solidarności z obywatelami Białorusi, którzy upominają się o demokrację w swoim kraju.

Rozrywkowa sobota

W sobotę, 12 września o godz. 20:00 TVP2 zaprosi widzów na pierwszy odcinek programu „Ameryka da się lubić”, którego gośćmi będą Edyta Górniak i Marcin Gortat. Na muzycznej scenie zaśpiewają m. in.: Golec uOrkiestra, Kasia Moś, Michał Milowicz, a zatańczą Edyta Herbuś i Tomasz Barański. Program poprowadzi Ida Nowakowska-Herndon. Nowy show „Ameryka da się lubić” nawiązuje do kultowego programu „Europa da się lubić”. To dynamiczny, pełen humoru format, w którym uczestnicy oraz zaproszeni goście na nowo odkrywają Amerykę. Gospodynią programu będzie Ida Nowakowska-Herndon, która przez kilka lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych.

To już 11. edycja ulubionego talent show Polaków „The Voice of Poland”. Tym razem rozpocznie się o nowej godzinie, 21:15 tuż po nowym programie „Ameryka da się lubić”. W nowej edycji „The Voice of Poland” na trenerskich fotelach zasiądą: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Jedenastą edycję programu poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W gronie współprowadzących pojawią się także Adam Zdrójkowski, który wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską objadą Polskę wręczając uczestnikom zaproszenia do programu. Duet pojawi się również w odcinkach na żywo, a sam Adam dołączy do Macieja Musiała także na etapie Bitew.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger