TVN po 16 latach kończy emisję „Rozmów w toku”! Co zastąpi program?

Z końcem października z ramówki TVN zniknie talk-show „Rozmowy w toku” emitowany od ponad 16 lat. Prowadząca go Ewa Drzyzga pracuje już nad nowym programem, którego emisja ruszy w przyszłym roku. Ostatni odcinek „Rozmów w toku” zostanie wyemitowany w poniedziałek 31 października.

Jak przekazało portalowi Telerozrywka.pl biuro prasowe TVN, rezygnacja z „Rozmów w toku” wynika ze strategii programowej nadawcy. Od 2 listopada zamiast programu w paśmie popołudniowym będzie pokazywany serial scripted docu „19+”, opowiadający historie absolwentów klasy maturalnej, którzy próbują odnaleźć się w dorosłym świecie. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 16:30.

Talk-show „Rozmowy w toku” pojawił się na antenie TVN w kwietniu 2000 roku. Jest emitowany od poniedziałku do piątku, w ostatnich latach o godz. 15:00. Przez prawie cały ten okres jego gospodynią była Ewa Drzyzga.

Ewa Drzyzga będzie dalej pracowała w TVN. Dziennikarka przygotowuje już nowy program, który na antenę stacji trafi w przyszłym roku. Na razie nie podano żadnych dalszych informacji o nim.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger