„Para do gara. Ona mówi, on gotuje” od 4 września w TV4

Nowy program rozrywkowy Czwórki, którego gospodarzem jest Mateusz Gessler. W każdym odcinku show „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” zobaczymy pełną emocji rywalizację trzech par uczestników – małżeństw, rodzeństw lub par przyjaciół – o zwycięstwo i nagrodę pieniężną za najlepiej przyrządzone danie według przepisu prowadzącego.

Para do gara. Ona mówi, on gotuje, fot. materiały prasowe

Para do gara. Ona mówi, on gotuje, fot. materiały prasowe

Na wstępie gospodarz zademonstruje uczestniczkom, jak wykonać potrawę. Panie nie będą mogły robić notatek ani towarzyszyć swoim partnerom podczas gotowania. Kiedy opuszczą studio, do akcji, w trzech zaaranżowanych kuchniach, wkroczą panowie.

Każdy z mężczyzn będzie musiał przygotować danie jak najbliższe oryginału, w ściśle określonym czasie i pod dyktando swojej partnerki, obserwującej go na ekranie i porozumiewającej się z nim przez zestaw słuchawkowy. Oceny i punktacji gotowych potraw uczestniczki dokonają podczas degustacji z zasłoniętymi oczami, a na koniec swoje punkty przyzna także Mateusz Gessler.

Format znany jest widzom już w ponad dziesięciu krajach, m.in. we Francji, Brazylii, Słowacji, Turcji, Tajlandii czy w Niemczech. W każdym z nich bije rekordy oglądalności.

Emisja od 2 września w Czwórce – w każdą sobotę i niedzielę o 20:00.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger