“Pati” – nowy serial od 4 września w TVN

Już 4 września o godz. 21:35 w TVN zadebiutuje serialowy hit Player Original z Aleksandrą Adamską – “Pati”. W obsadzie pojawią się również m.in. Konrad Eleryk, Magdalena Walach, Ewa Gawryluk i Agnieszka Przepiórska.

"Pati" TVN Player

“Pati” TVN Player

Trwa jeszcze sezon wakacyjny, tłumy turystów i gwar nad Bałtykiem, w takich okolicznościach poznajemy tytułową bohaterkę serialu – Pati, mieszkankę nadmorskiego miasteczka.

Pati właśnie dowiaduje się, że w mieszkaniu, które zajmuje wraz z dwójką młodszego rodzeństwa i matką znowu odcięli im prąd i zalegają z czynszem. Niestety Julita, matka Pati, ucieka od odpowiedzialności w alkohol i narkotyki, spędza czas w barach i na parkiecie. W przeciwieństwie do niej, Pati ma ambicje. Złożyła papiery do szkoły gastronomicznej w Sopocie, czeka w nerwach na decyzję, czy zostanie przyjęta. Sony, lokalny dealer narkotykowy, zaczyna nękać Pati. Chce, by spłaciła długi matki. Pati odkrywa, że Julita próbowała zarobić pieniądze, handlując narkotykami. Spłaca dług matki wobec dealera, pomaga jej w tym Krystian, który podkochuje się w Pati. Julita ponownie idzie do Sony’ego po narkotyki.
Serial okazał się najchętniej wybieranym formatem serwisu w maju. Produkcja z Olą Adamską w roli głównej znalazła się też na trzecim miejscu najpopularniejszych seriali pod względem zasięgu, zaraz za “Behawiorystą” i “Skazaną 2”. Najnowszy serial Playera tylko w maju odtwarzany był przez jego użytkowników przez ponad 1,3 mln godzin! Produkcja przyciągnęła też do serwisu wielu nowych subskrybentów.
W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiejpojawią się też między innymiKonrad Eleryk(Krystian),Agnieszka Przepiórska(Julita, matka Pati),Natalia Wolska(Natalka, siostra Pati),Fryderyk Surowiec(Natanek, brat Pati),Ewa Gawryluk(Maria Sobotko),Marek Richter(Tomasz Sobotko),Magdalena Walach(Agata Rulewska),Tomasz Drabek(Marek Rulewski),Filip Gołąb(“Sony”),Grażyna Bułka(Wiesia),Ina Sobala(Majka),Marcin Sitek(Jacek),Ewa Telega(Mistrzyni) iTomasz Schimscheiner(Wiktor Walicki).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger