Koncert „Earth Festival 2021. Gwiazdy dla Czystej Polski” w Polsacie już 22 sierpnia

Wyjątkowe wydarzenie na żywo w niedzielę, 22 sierpnia od godz. 20:00 – „Earth Festival 2021” w Uniejowie. W roli prowadzących Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Transmisja z koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” na żywo w Telewizji POLSAT.

Earth Festival 2021

Earth Festival 2021

„Earth Festival” w Uniejowie to dwa dni po brzegi wypełnione aktywnościami dla dzieci i dorosłych w dedykowanym eko-miasteczku. Znajdą się tam eko-strefy edukacyjno-rozrywkowe, w których będzie można skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Partnerów wydarzenia. Jedną z nich jest niepowtarzalna możliwość jazdy testowej samochodem wodorowym. Na sobotni festiwalowy wieczór zaplanowano także kino plenerowe, podczas którego emitowane będą: film dokumentalny National Geographic „Wroga Planeta” oraz świetne kino akcji Telewizji POLSAT „Wyzwanie”. Start o godz. 20:00.

W niedzielę, drugiego dnia festiwalu, na scenie wystąpią gwiazdy, którym bliskie są działania na rzecz ochrony środowiska. Tego wieczoru swoje przeboje zaśpiewają m.in.: Beata Kozidrak, Kwiat Jabłoni, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, Michał Szpak i wielu innych. Po raz pierwszy na scenie w Uniejowie wystąpi hipnotyzujący zespół Kwiat Jabłoni oraz charyzmatyczny Michał Szpak. Usłyszymy również największe przeboje zespołów Wilki, Enej, Golden Life i Sound’n’Grace.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger