Wielkie Urodziny Hulakula [WYDARZENIE]

Wydarzenia muzyczne | W tym roku ponownie “Wielkie Urodziny Hulakula” będę trwały aż 2 dni. Kto wystąpi?

fot. Wielkie Urodziny Hulakula

fot. Wielkie Urodziny Hulakula

18 LISTOPADA na scenie wystąpią gwiazdy polskiej estrady:
– BEATA KOZIDRAK I BAJM:
Zespół stworzony w Lublinie przez Beatę Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Drogę do kariery otworzyła zespołowi nagroda w koncercie debiutów Festiwalu w Opolu w 1978 r. Bajm zajął tam drugie miejsce za piosenkę „Piechotą do lata”.
Zespół wydał 16 płyt. Każda z nich okryła się złotem bądź platyną. Teksty do wszystkich piosenek napisała Beata Kozidrak. Grupa wylansowała ponad sto przebojów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki. Wśród największych wymienia się: „Płynie w nas gorąca krew”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Małpa i ja”, „Biała armia”, „Ta sama chwila”, „Szklanka wody”, „Nie ma wody na pustyni”, „Myśli i słowa”. BAJM ma na koncie 4 mln sprzedanych płyt. Zdobył wszystkie najważniejsze i najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane w Polsce.
Zespół koncertował w całej Europie, USA, Kanadzie i Wietnamie. Do tej pory dał ponad 7 tys. koncertów.
19 LISTOPADA na naszej scenie wystąpią polskie festiwalowe gwiazdy:
– SKYTECHto polski producent muzyczny najczęściej słuchany na Spotify! Odnosi sukcesy na rynku polskim i zagranicznym, przy tym odwiedza różne zakątki globu. Skytech grał m.in. na takich festiwalach jak: Tomorrowland czy Sunrise Festival.
Skytech wielokrotnie tworzył utwory z takimi producentami jak: Headhunterz, R3hab, Fafaq.
– SI US PLAU to elektryzujący duet, który od lat jest jednym z najszybciej rozwijających się projektów na polskiej scenie! Tworzą z pasją i docierają do milionów ludzi.
Ich muzyka to połączenie nowoczesności z nostalgią. Znaleźli prosty sposób na wielkie przeboje, które podbiły wiele stacji radiowych na całym świecie. Po ich muzykę sięgają też największe legendy elektroniki, bo nie od dziś wiadomo, że Polska świetnymi producentami stoi.

Piotr Barański

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger