„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, recital Andrei Bocellego i „Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei” w Wielkanoc w TVP

Wielkanoc w TVP | Podczas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, w szczególnie trudnym czasie pandemii, Telewizja Polska przygotowała dla widzów wyjątkową ofertę programową. Już od Wielkiego Czwartku, rozpoczynającego Triduum Paschalne, w TVP transmisje nabożeństw i Mszy Świętych oraz specjalne, świąteczne koncerty. W ofercie świątecznej znajdą się także premierowe, charytatywne odcinki programów i seriali.

Wielkanoc w TVP - "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"

Wielkanoc w TVP – “Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”

W Wielką Sobotę, 3 kwietnia w Jedynce o godz. 18:00 początek transmisjiLiturgii Wigilii Paschalnej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze, a o godz. 20:00, jak co roku z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, specjalne orędzie wygłosi abp Adam Szal. Tuż po nim o godz. 20:20 widzowie obejrzą film biograficzny„Muzyka ciszy”, którego bohaterem jest Andrea Bocelli.

W Niedzielę Wielkanocną, 4 kwietnia, Jedynka zaprosi na„Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei”o godz. 9:05 i o godz. 12:40 w trakcie, którego opowiedziane zostaną historie osób, którym udało się pokonać przeciwności losu. W koncercie wystąpią m.in.: Alicja Majewska, Roksana Węgiel, zespół Pectus, Alicja Tracz, Piotr Kupicha, Viki Gabor, Alicja Węgorzewska. Koncert poprowadzą Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Wolny.

Ponadto o godz. 9:55 z Watykanu będzie transmitowana Msza Święta Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwo Urbi et Orbi, którego udzieli wiernym na całym świecie Papież Franciszek. Tego dnia na antenie Jedynki nie zabraknie premierowych odcinków programu„Rolnik szuka żony”(godz. 17:30) i serialu„Stulecie Winnych”(godz. 20:15). Natomiast o godz. 21:15 specjalne wydarzenie tylko dla widzów Telewizji Polskiej –„Cud Życia – Koncert Wielkanocny”w wykonaniu Andrei Bocellego – artysty światowej sławy, uwielbianego i cenionego tenora oraz kompozytora.

Andrea Bocelli zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty „Believe”, które w swojej treści niosą pokrzepienie i nadzieję w trudnych czasach pandemii. W Wielkanoc Dwójka zaprosi na specjalne wydania ulubionych przez widzów teleturniejów. O godz. 14:00 w„Familiadzie”wystąpią uczestnicy ostatniej edycji programu „Sanatorium Miłości”, a o godz. 14:35 w odcinku wielkanocnym„Koła fortuny”– aktorzy serialu „Klan”, natomiast o godz. 15:10 w TVP2 świąteczna„Szansa na sukces”.

W Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia w TVP1 o godz. 12:00 z Watykanu transmisja modlitwy Regina Coeli. Wieczorem, o godz. 20:15 widzowie obejrzą kolejny, premierowy odcinek„Stulecia Winnych”, a o godz. 21:15 polską komedię„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Jest to kontynuacja przygód bohaterów kultowego „Kogla-mogla”. Natomiast Dwójka o godz. 14:00 zaprosi na charytatywny odcinek„Familiady”z udziałem aktorów „Stulecia Winnych” i „M jak miłość”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger