“Mata Hari” od 30 marca w Dwójce. Międzynarodowa produkcja o legendarnej postaci

“Mata Hari” to nowy serial, który już 30 marca o 21:40 zadebiutuje na antenie Dwójki. Serial jest rosyjsko-portugalską produkcją z 2017 roku i liczy 12 odcinków. Serial wyprodukowała międzynarodowa firmę Star Media przy współpracy z Channel One (Rosja) i Inter (Ukraina).

Kolejne odcinki serialu o 21:50 od poniedziałku do czwartku. Serial to historia najsłynniejszej kobiety-szpiega z czasów I wojny światowej i tancerki Margaretha Geertruida Zelle (znanej pod pseudonimem Mata Hari).

> Francuski serial “Karmazynowe wesele” w TVP VOD i TVP2

Margaret MacLeod, prześladowana przez swojego byłego męża, zostaje pozbawiona opieki nad córką i pozostawiona na łasce losu bez środków do życia. Zostaje tancerką i desperacko szuka innych zarobków. Pod pseudonimem Mata Hari Margaret staje się ulubienicą europejskiej elity. Dla niej otwierają się drzwi do luksusowych rezydencji i willi, a każde przedstawienie wywołuje zachwyt. Jest też luksusową prostytutką, a jej kochankami są politycy, sędziowie i oficerowie armii. Ale nadchodzi pierwsza wojna światowa, która na zawsze zmieni bieg historii. Kobieta nie spodziewa się, jaką rolę będzie musiała odegrać w nadchodzących wydarzeniach…Już w 1917 roku zostaje oskarżona we Francji o szpiegostwo. Dowody świadczą, że miała działać jako podwójny agent na usługach Francji i Niemiec. Dodatkowo okazuje się, że jej działalność miała być przyczyną śmierci tysięcy żołnierzy na frontach I wojny światowej. Pomimo oskarżenia o szpiegostwo i współpracę z wywiadem wroga, ona twierdziła, że pieniądze dostawała za… usługi seksualne. Jak zakończy się jej historia?

Dodatkowo od 31 marca o 22:40 widzowie będą mogli oglądać serial “The Good Doctor” od drugiego sezonu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger