1000. odcinek “Koła fortuny” już 6 kwietnia!

10 września 2017 roku na antenę Dwójki powróciło “Koło fortuny”. Reaktywacja teleturnieju okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ teleturniej od razu stał się hitem a do programu zaczęły się zgłaszać tłumy!

Już 6 kwietnia o 16:00 TVP2 wyemituje 1000. odcinek od czasu reaktywacji w 2017 roku. O wielkie pieniądze jak zwykle powalczy trójka zawodników, a prowadzący nie pozwolą zapomnieć widzom o tak wyjątkowej okazji. Dodatkowo produkcja przygotowała aż 2 odcinki specjalne, które zostaną wyemitowane 4 i 5 kwietnia czyli w trakcie Świąt Wielkanocnych. O pieniądze na wybrany cel charytatywny powalczy m.in. ekipa “Klanu” – Tomasz Stockinger, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kaja Paschalska.

Premierę programu zainaugurował prowadzący oryginalnej wersji teleturnieju w USA, Pat Sajak, który jest z pochodzenia Polakiem. Od września 2017 roku “Koło fortuny” było prowadzone przez Rafała Brzozowskiego i Izabellę Krzan. We wrześniu 2019 roku Rafała Brzozowskiego zastąpił Norbi. Prowadzącym towarzyszy zespół muzyczny – RBand, w składzie: Filip Sojka, Łukasz Marek, Piotr Winnicki i Piotr Matysik. Najlepszą oglądalność mają niedzielne wydania emitowane o 14:35 – śledzą je średnio 2-3 miliony osób.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger