“The Voice Kids” od 1 stycznia w TVP2

W poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku telewizyjna Dwójka wyemituje pierwszy odcinek nowego talent-show „The Voice Kids”. Kolejne odcinki będą pokazywane w soboty. Nadawca właśnie udostępnił promocyjny spot programu.

Polska wersja dziecięcego talent-show „The Voice Kids”, to mutacja popularnego na całym świecie formatu muzycznego „The Voice”, który w Polsce doczekał się już ośmiu edycji. Za produkcję obu tytułów w naszym kraju odpowiada Rochstar. Premiera pierwszej edycji talent-show na antenie TVP2 odbędzie się w poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku o godz. 20.05.

Początkowo nadawca planował wyemitować pierwszy odcinek dziecięcego talent-show w sobotę, 30 grudnia 2017 roku. Publiczna nadawca liczy jednak na to, że 1 stycznia program ma szansę zgromadzić większą widownię, niż 30 grudnia kiedy to uwaga widzów jest skupiona przede wszystkim na imprezy sylwestrowe.

W show występują utalentowane wokalnie dzieci w wieku od 8 do 15 lat, których występy na wszystkich etapach programu oceniają trenerzy. Zasady są bardzo podobne jak w „The Voice”: dzieciaki biorą udział w castingach, wybierają drużynę ulubionego trenera i rywalizują o przejście do etapu z koncertami finałowymi. Występy uczestników w polskiej wersji programu oceniać będą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Prowadzącymi show zostali Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel i Adam Zdrójkowski.

Czytaj więcej na:http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/premiera-the-voice-kids-tvp-wideo-zwiastun-jury-zasady

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger