Serial „Demaskator. Poza prawem” wiosną w Polsacie

Serial paradokumentalny, który ukazuje kulisy oszukiwania ludzi i sztuczki przestępców. Produkcja uświadomi i nauczy widzów, jak uchronić się przed oszustami, z którymi stykamy się każdego dnia. Pokaże, w jaki sposób wykorzystują łatwowierność i naiwność swoich ofiar. Ujawni wszystkie podstępy złodziei i naciągaczy! „Demaskator. Poza prawem” wiosną na antenie Telewizji POLSAT.

Nowy serial to prawdziwe życie i prawdziwe ludzkie historie ujawniające i demaskujące oszustów, intrygantów, a bardzo często zorganizowane grupy przestępcze żerujące na ludzkiej naiwności. Ofiary zwracają się po pomoc do gospodarza programu, Adama Szweda. Prowadzący otrzymuje od pokrzywdzonych zgłoszenia telefoniczne, a także za pomocą strony internetowej, wpisów w mediach społecznościowych lub komunikatora video, a następnie prezentuje sprawę i kulisy oszustwa widzom.

Demaskator. Poza prawem, fot. Polsat

Demaskator. Poza prawem, fot. Polsat

Wszystkich bohaterów serialu „Demaskator. Poza prawem” łączy jedna rzecz – stali się ofiarami perfidnych kombinatorów!

Adam Szwed wraz z ekipą filmową jedzie do poszkodowanych, żeby zebrać wszystkie przydatne w sprawie informacje, a następnie (często z pokrzywdzonymi, jeśli wymaga tego sprawa) wszelkimi sposobami stara się rozwiązać problem, pokonać mechanizm działania oszustów i zdemaskować ich działalność.

Demaskator. Poza prawem, fot. Polsat

Demaskator. Poza prawem, fot. Polsat

Program nie tylko ostrzega ludzi przed niebezpieczeństwem, ale także często ratuje ich z naprawdę dramatycznych sytuacji. Czasami prowadzący ryzykuje własne zdrowie i życie demaskując kulisy działania bandytów.

W rolę Adama Szweda wciela się Michał Karmowski – multimedalista i członek kadry narodowej w kulturystyce. W serialu, jako Adam Szwed, będzie służył swoim doświadczeniem, uświadamiał i uczył, jak ustrzec się przed działalnością oszustów i wichrzycieli. Nowy serial „Demaskator. Poza prawem” zadebiutuje wiosną na antenie Polsatu i będzie liczył 12 odcinków.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger