“La Bandida” – nowy serial od 3 lipca w TVP1

“La Bandida” to nowa meksykańska telenowela, która zastąpi na antenie TVP1 rosyjski serial “Cena wolności”. Produkcja trafia na polskie ekrany zaledwie miesiąc po premierze w Meksyku. Emisja od piątku do środy o 20:35 (w niedziele o 20:15), począwszy od 3 lipca.

“La Bandida” – nowy serial w TVP1

W roli tytułowej występuje Sandra Echeverria, a towarzyszą jej takie meksykańskie gwiazdy, jak Marcelo Cordoba i Ariel López Padilla. Produkcja oparta jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos, meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako “La Bandida”.
Opowiada historię jej życia od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca, przez poślubienie rewolucjonisty, aż po opuszczenie przez męża, gdy została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła klub w mieście Durango Calle de la Condesa, który gościł ważnych politycznie klientów, artystów.
Produkcja liczy 62 odcinki. Światowa premiera tej produkcji miała miejsce w 2019 roku. Meksykańscy widzowie mogą ją oglądać za pośrednictwem serwisu Amazon Prime Video, a także kanału Azteca 7, gdzie jest emitowana od 1 czerwca 2020 roku.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger