“BrzydUla” i “Usta Usta” – wielki powrót hitowych seriali. Nowe odcinki jesienią w TVN

Seriale “BrzydUla” i “Usta Usta” znów w TVN. Aktorzy niedawno wrócili na plan i już jesienią widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki seriali, które pokochały miliony widzów. “BrzydUla” będzie emitowana premierowo od 5 października w dni robocze o 20:00 w TVN7 (powtórki w soboty i niedziele o 11:00 w TVN), z kolei serial “Usta Usta” w niedziele o 21:30 w TVN (od 6 września).

“BrzydUla”
<yoastmark

fot. TVN

Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie…

Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki –Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

Pewnego dnia los przecina drogi Marka i dawnej sekretarki, Violetty Kubasińskiej. Okazuje się, że ostatnie lata były dla niej bardzo szczodre. Spełniła swoje największe marzenie o sławie oraz bogactwie i została… cesarzową. Co prawda skarpet frotte, ale jednak cesarzową! Teraz w myśl reguły: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom, wyciąga do Marka pomocną dłoń, proponując mu iście „diamentowy interes”…

Nowa “brzydula” w firmie

W wyniku różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu do F&D. Na miejscu czekają na nią starzy znajomi – przyjaciółki: Ala, Iza i Ela, przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian oraz nowy król finansów, Adam. Wraz z Ulą w firmie pojawia się także nowa „brzydula”. To Bożenka – niezbyt atrakcyjna, ale piekielnie bystra i zaradna kuzynka Maćka. Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów –Sławo & Miro.

Tęsknota za dziećmi, piękne kobiety, atrakcyjni mężczyźni, korporacyjne rozgrywki, które Ula zastaje w firmie sprawiają, że czuje się zagubiona. Znowu jest brzydulą w F&D, która próbuje odnaleźć swoje dawne miejsce. Jest jednak coś, co przez lata się zmieniło – w przeciwieństwie do dawnej Uli, obecna ma pewność siebie, poczucie własnej wartości i przekonanie, że wszystko się ułoży. No bo dlaczego by nie?!

Życie to jednak wzloty, upadki i niebezpieczne zakręty. Powrót na „stare śmieci”, spotkanie z dawnymi przyjaciółmi budzą w Uli emocje, o których dawno zapomniała. Czuje się jak Kopciuszek, który przez jeden błąd za późno wrócił z balu i postawił pod znakiem zapytania swoje bajkowe zakończenie. W końcu dobrze, jak nie za dobrze…

“Usta Usta”

“Usta Usta”, fot. TVN

Produkcja w przełomowy sposób opowiada o życiowych dylematach trzech par. Serial zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się 3 sezonów. Poszukiwania idealnej połówki, miłość, zdrada, ucieczka od rutyny – to problemy, z którymi musieli zmierzyć się jego bohaterowie. Dziś to nadal pełna uroku, a przy tym bardzo życiowa historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni.

Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać, kiedy trzeba.

Adam pracuje na kontrakcie w Stanach Zjednoczonych. Gdy wraca do Warszawy informuje przyjaciół, że czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii (Magdalena Różczka), planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on…Czy w tej sytuacji zdecyduje się na powrót do Bostonu? A może postanowi zostać i popracować nad zaniedbanymi relacjami z synem?

Iza i Piotrek, pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Ich małżeństwo w ostatnim czasie pogrąża się jednak w kłopotach. Piotrek ma co prawda dwie prace (jest taksówkarzem i opiekunem seniorów), jednak trudno mu związać koniec z końcem. Załamuje się i wpada wprawdziwą depresję. Przed parą także trudna rozmowa z córką Mają o jej biologicznym ojcu.

Z kolei Agnieszka i Krzysztof nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach. Byli małżonkowie będą musieli nie tylko poradzić sobie z wychowaniem dorastających córek, ale też uporać sięz własnymi problemami. U Krzysztofa oprócz kryzysu związku z obecną żoną, Alex, nawarstwią się kłopoty w pracy. Biznesmen zostanie nawet oskarżony o oszustwo, co fatalnie się dla niego skończy. W życiu Agnieszki pojawi się natomiast nowy, starszy od niej mężczyzna, a potem kolejny, tym razem dużo młodszy.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger