“Sędzia Anna Maria Wesołowska” powraca! Premierowe odcinki w TTV

Już jesienią powróci znany i lubiany format – “Sędzia Anna Maria Wesołowska”! Wiemy, kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego sezonu programu.

Sędzia Anna Maria Wesołowska TTV powrót 2019

Sędzia Anna Maria Wesołowska TTV

Najbardziej znana sędzia powraca na ekrany po 8 latach przerwy! Program, z którego praktyczną wiedzę o prawie czerpią miliony Polaków doczekał się swojej kontynuacji. Akcja formatu niezmiennie odbywa się na sali sądowej, a na wokandzie znów znajdą się sprawy, którym uważnie przyjrzy się sędzia Anna.

Formuła programu pozostaje bez zmian –mówi Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV – bo sprawdzone pomysły, jak i samo prawo, źle znoszą rewolucje. Wracamy do programu także z powodów praktycznych. Rzadko kto dopuszcza myśl, że któregoś dnia spotka się z wymiarem sprawiedliwości. A tymczasem Polacy są w europejskiej czołówce najchętniej procesujących się. Dlatego jestem przekonana, że widzowie docenią powrót sędzi Anny Marii Wesołowskiej i nowe tematy na wokandzie – dodaje Kazen.
W każdym odcinku widzowie będą mogli zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku i jego uzasadnienia. Nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów, prokuratorów oraz obrońców.
Premiera najnowszej serii „Sędzi Anny Marii Wesołowskiej” na antenie TTV już 2 września. Emisja serialu od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00.

Edyta Górniak we własnym reality show!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger