“Anything Goes – Ale jazda!” od 11 września w TVP2

“Anything Goes – Ale jazda!” to nowy program rozrywkowy Dwójki. Emisja w piątkowe wieczory o 20:45 i 21:45, począwszy od 11 września. Obecnie trwają nagrania nowego programu. Show jest realizowane z udziałem publiczności.

Anything Goes TVP2

Anything Goes TVP2

Ten program to oryginalny format rozrywki, w którym najzabawniejsze osobowości mają za zadanie wykonywać miny, śpiewać, tańczyć, improwizować i rozwiązywać różne quizy – wyłącznie dla rozrywki widza. “Anything Goes – Ale jazda!” to zabawny format, w którym nie ma zwycięzców ani przegranych. Najważniejsza jest rozrywka i dobra zabawa zarówno dla gości w studiu jak i widzów przed telewizorami.

Na uczestników czeka także wyjątkowa scenografia – nie zabraknie tam m.in. pokoju zbudowanego pod kątem 22,5 stopnia, aby wywołać dodatkowe zamieszanie podczas odgrywania przez nich zabawnych scen. Program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

W każdym odcinku zmierzą się dwie drużyny złożone z piosenkarzy, aktorów i sportowców. Wśród nich m.in.: Edyta Herbuś, Dawid Kwiatkowski, Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Anita Włodarczyk, Adam Zdrójkowski, Joanna Jędrzejczyk i Antek Smykiewicz. Co ciekawe, część uczestników jest w stałej obsadzie programu, a część występuje tylko w jednym odcinku. Do tej pory show zrealizowano m.in. w USA, Australii, Niemczech i we Francji.

Jesienią w Dwójce nie zabraknie także innych nowości. W ramówce pojawi się serial “Uzdrowisko” i talk-show “Ameryka da się lubić” prowadzone przez Idę Nowakowską.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger