“M jak miłość” – odc. 1560-1563: Janek zostanie postrzelony tuż przed ślubem! [OPIS ODCINKÓW]

Wielkie emocje w “M jak miłość”! W najbliższych czterech odcinkach (1560-1563) widzowie na pewno nie będą narzekać na nudę. Lilka po poznaniu prawdy o Jacku wyprowadzi się z domu, Łukasz pocałuje Patrycję – przyjaciółkę jego matki, Dawid podczas przejażdżki z Basią doprowadzi do wypadku, a Janek zostanie postrzelony tuż przed ślubem i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące najbliższych odcinków!

M jak miłość (1560), fot. fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1560), fot. fot. MTL Maxfilm

Odcinki są dostępne w TVP VOD. Premierowe odcinki w poniedziałki i wtorki w TVP2, a powtórki w Dwójce i TVP HD. Kanał TVP2 można oglądać w Internecie za pośrednictwem platformy WP Pilot.

ODC. 1560

Kiedy Lilka dowiaduje się o młodzieńczym romansie matki z Jackiem i poznaje prawdę o swoim pochodzeniu, załamuje się i ucieka z Mateuszem do Warszawy. Mateusz cały czas próbuje żonę pocieszyć i nakłonić, by w końcu szczerze porozmawiała z rodzicami. Tymczasem Krystyna i Jacek będą próbowali odnaleźć córkę i w końcu także ruszą do Warszawy. Czy będą mieli okazję porozmawiać? Lilka im wybaczy czy postanowi już nie wracać do Grabiny?


Tymczasem spokój Kingi oraz Piotra znów burzy Kamila, która najpierw odwiedza Zduńskiego w kancelarii, a później zjawia się też na Deszczowej. Tym razem chce porozmawiać z jego żoną. Werner odkrywa nagle, że jego serce podbiła Sandra i zaprasza przyjaciółkę na kolację, gotów wyznać w końcu dziewczynie swoje uczucia.

Premierowy odcinek już 25 stycznia o 20:55 w TVP2, a powtórka 30 stycznia o 6:55 w Dwójce i 6 lutego o 15:35 w TVP HD.

M jak miłość (1560), fot. TVP

M jak miłość (1560), fot. fot. MTL Maxfilm

ODC. 1561

Iza i Michał organizują spotkanie Iwańskiego z czytelnikami, ale pisarz w ostatniej chwili odwołuje swój przyjazd. Tymczasem Bosacki wciąż jest wściekły na Marcina za to, że pomógł jego żonie zdobyć dowody jego zdrady. Po cichu planuje zemstę. Kasia niepokoi się, że Łukasz zaczął nagle jej unikać. Wojciechowski kolejny raz spotyka się z Patrycją i po masażu zabiera ją na lunch, który szybko zamienia się w randkę. Pójdą razem na plażę, gdzie połączą ich namiętne pocałunki. Argasińska będzie zachwycona swoim nowym kochankiem i opowie o wszystkim Marcie. Aneta ma przeprowadzić w klinice swoją pierwszą samodzielną operacją, ale tuż przed zabiegiem pojawiają się problemy.

Premierowy odcinek już 26 stycznia o 20:55 w TVP2, a powtórka 31 stycznia o 7:00 w Dwójce i 6 lutego o 16:30 w TVP HD.

M jak miłość (1561), fot. M jak miłość (1560), fot. fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1561), fot. fot. MTL Maxfilm

ODC. 1652

Sonia i Janek szykują się do ślubu – pod czujnym okiem Kisielowej, która sprawdza ich każdy krok. Tymczasem kościół, w którym młodzi mają zawrzeć małżeństwo, obserwuje podejrzany mężczyzna… Z kolei Basia coraz częściej spotyka się z Dawidem, który okazuje się niezłym rozrabiaką. Chłopak namawia nastolatkę, by okłamała rodzinę i zamiast iść na ślub przyjaciół, odwiedziła go w domu – pod nieobecność jego rodziców. A później zabiera Basię na przejażdżkę autem, choć nie ma prawa jazdy i doprowadza do wypadku. Po takiej akcji nastolatkowie nie będą już w nastroju na romantyczny wieczór, a ich plany zostaną całkowicie pokrzyżowane, gdy dowiedzą się, że ślub Soni i Janka nie odbył się, bo Morawski został postrzelony i w ciężkim stanie trafił do szpitala.Premierowy odcinek już 1 lutego o 20:55 w TVP2, a powtórka 6 lutego o 6:55 w Dwójce i 13 lutego o 15:35 w TVP HD. Prapremiera tego i następnego odcinka będzie dostępna już 26 stycznia na TVP VOD.

M jak miłość (1561), fot. fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1562), fot. fot. MTL Maxfilm

ODC. 1563

Sonia czuwa przy Janku w szpitalu. Jest załamana, że ukochany zabronił lekarzom udzielania informacji o jego stanie zdrowia. Janek doznał poważnego urazu kręgosłupa, być może już nigdy nie będzie chodzić. Piotr znów ma problemy przez Kamilę. Prawniczka przegrywa sprawę. Gdy w kancelarii atakuje ją wściekły klient, Rykalski, Kamila obarcza Zduńskiego winą za porażkę w sądzie. Do bistro przychodzą wynajęci przez Rykalskiego bandyci, by dać Piotrowi nauczkę. Na ich drodze staje Paweł.

Premierowy odcinek już 2 lutego o 20:55 w TVP2, a powtórka 7 lutego o 7:00 w Dwójce i 13 lutego o 16:30 w TVP HD. Prapremiera odcinka będzie dostępna już 26 stycznia w TVP VOD.

M jak miłość (1563), fot. fot. MTL Maxfilm

M jak miłość (1563), fot. fot. MTL MaxfilmMożesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger