Już dziś powraca “Taniec z gwiazdami”!

Już dziś w telewizji Polsat rusza po raz dziesiąty taneczny show “Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na parkiecie show pojawi się 11 gwiazd, które zmierzą się w walce o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze.

Przed nimi długie godziny spędzone na sali treningowej, pot, kontuzje, porażki i pierwsze sukcesy, jednak przede wszystkim przygoda życia. Dla kogo tajniki tańca towarzyskiego okażą się zbyt trudne do zgłębienia, a kto odnajdzie w sobie taneczny talent i wygra jubileuszową edycję programu? Odpowiedź na to pytanie poznamy pod koniec listopada. Tymczasem od 13 września w każdy piątkowy wieczór czeka nas wielka dawka rozrywki i emocji, czyli gorące samby, romantyczne rumby i zachwycające walce.

Kogo zobaczymy na parkiecie?

W jesiennej edycji show oko w oko z turniejowym tańcem staną piosenkarka Joanna „Ruda” Lazer w parze z Rafałem Maserakiem i ulubienica publiczności, aktorka Barbara Kurdej-Szatan, nad którą czuwać będzie Jacek Jeschke. Pojawi się także fotomodelka Monika Miller, którą w świat tańca wprowadzi trzykrotny zwycięzca show Janek Kliment. Dodatkowo nie zabraknie youtuberki i idolki młodej widowni – Magdy Beredy u boku Kamila Kuroczko.

Na parkecie pojawi się także: prezenterka Radia Eska i Eska TV Ola Kot, którą zobaczymy z Tomkiem Barańskim, od lat zakręcona piosenkarka Reni Jusis, której na parkiecie towarzyszyć będzie debiutujący w „Tańcu z Gwiazdami” Misza Steciuk, trener personalny i zawodnik KSW Akop Szostak i Sara Janicka.Walczyć o Kryształową Kulę będzie wokalista i aktor Rafał Szatan u boku ślicznej Lenki Klimentovej, artysta kabaretowy z Formacji Chatelet Adam Małczyk, któremu świat tańca pokaże Hania Żudziewicz, kucharz i youtuber Damian Kordas u boku Janji Lesar i supermodelka Sandra Kubicka, której partnerować będzie… Adam Adamonis z uwielbianych przez widzów „Przyjaciółek”.

Zmagania gwiazd „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oceni trzyosobowe jury: sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany artysta w tańcach latynoamerykańskich – Michał Malitowski oraz jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich aktorów – Andrzej Grabowski. Co więcej, w roli prowadzących ponownie zobaczymy sprawdzony duet – Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza.

Premiera “Tańca z gwiazdami” już dziś o 20.05.

Wielka niespodzianka w Tańcu z gwiazdami!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger