“Gra słów. Krzyżówka”, “Postaw na milion” i “Magazyn Ekspresu Reporterów” w jesiennej ramówce TVP1

Jesienią TVP1 stawia na sprawdzone formaty. Ramówka zostanie jednak wzmocniona o nowy codzienny teleturniej “Gra słów. Krzyżówka”. Dodatkowo z TVP2 do TVP1 zostaną przeniesione dwa programy – “Postaw na milion” oraz “Magazyn Ekspresu Reporterów”.

“Gra słów. Krzyżówka” to nowy teleturniej prowadzony przez Radka Brzózkę. Intrygujące zagadki, szalone litery, atrakcyjne nagrody i błyskotliwy prowadzący – tak można w skrócie opisać nowość Jedynki. Trening szarych komórek od poniedziałku do piątku o 15:30, począwszy od 9 września.

Teleturniej Łukasza Nowickiego od 7 września będzie emitowany w TVP1 o 18:30 w każdą sobotę. “Magazyn Ekspresu Reporterów” także przenosi się do Jedynki – emisja od 3 września o 21:55 w każdy wtorek. Jednocześnie z Jedynki znika serial “Echo serca” i teleturniej “The Wall. Wygraj marzenia” (oba formaty przeniesiono do Dwójki).

Po wakacyjnej przerwie teleturniej “Jak to melodia?” powraca w nowej odsłonie! Nowy sezon programu poprowadzi Rafał Brzozowski z odświeżonego studia. Emisja codziennie o 17:30 (od 7 września). Nie zabraknie także nowych odcinków teleturnieju “Jeden z dziesięciu” i programów: “Rolnik szuka żony”, “Sprawa dla reportera”, “Magazyn śledczy Anity Gargas”, “Magazyn kryminalny 997”, “Ocaleni”. W jesiennej ramówce nie zabraknie także premierowych spektakli Teatru Telewizji i Wielkich Testów. We wtorki o 21:00 Jedynka będzie powtarzać pierwszy sezon serialu “Zniewolona”.

Na antenę Jedynki powracają także hitowe seriale:

  • “Leśniczówka” od poniedziałku do środy o 20:35,
  • “Klan” od poniedziałku do piątku o 18:00,
  • “Korona królów” od poniedziałku do piątku o 18:30,
  • “Ojciec Mateusz” w czwartki o 20:35,
  • “Dziewczyny ze Lwowa” w piątki o 20:35 (NOWY DZIEŃ EMISJI),
  • “Komisarz Alex” w soboty o 20:35,
  • “Wojenne dziewczyny” w niedziele o 20:15.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger