TVP przedłuża przyjmowanie zgłoszeń na Eurowizję

W piątek po południu Telewizja Polska ogłosiła, że przedłuża okres przyjmowania zgłoszeń artystów zainteresowanych udziałem w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie. Tym samym krajowe eliminacje odbędą się 18 lutego br.

W grudniu 2016 roku Telewizja Polska rozpoczęła nabór do krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji, podczas których wybrany zostanie artysta reprezentujący nasz kraj w Kijowie. Zgłoszenia można było nadsyłać do 20 stycznia br. Tydzień później – w piątek 27 stycznia – według regulaminu powołana przez TVP komisja powinna ujawnić kandydatów, którzy wystąpią w koncercie.

Po południu Telewizja Polska poinformowała jednak, że przedłuża okres przyjmowania zgłoszeń do koncertu eliminacyjnego na Konkurs Piosenki Eurowizji w Kijowie. Nadawca publiczny tłumaczy to “wysokim zainteresowaniem artystów chcących wziąć udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2017”.

Termin przyjmowania zgłoszeń zostaje przesunięty do 10 lutego (piątek), natomiast finałowy koncert krajowych eliminacji zostanie zorganizowany 18 lutego w Warszawie. Wydarzenie pokaże na żywo TVP1. Pierwotnie koncert planowano na 11 lutego br.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger