„Top Chef. Gwiazdy od kuchni” jesienią w Polsacie

Ruszyły prace na planie do reality-show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, które od września trafi na antenę Telewizji Polsat. W programie wezmą udział m.in. Małgorzata Kalicińska, Anita Sokołowska, Bartosz Kurek i Wróżbita Maciej.

Uczestnikami „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” są celebryci, których łączy pasja do gotowania. W programie będą rywalizować ze sobą w kulinarnych konkurencjach.

W pierwszej edycji specjalnej „Top Chefa” wystąpi trzynaście osób znanych publicznie. Są wśród nich: aktorzy Katarzyna Skrzynecka, Anita Sokołowska, Olga Bończyk i Tomasz Oświeciński, tancerze Piotr Galiński i Rafał Maserak, a także pisarka Małgorzata Kalicińska i dziennikarz Polsat News Bartosz Kurek. Konkurować w gotowaniu będą również: Andrzej Bachleda (mistrz Polski w narciarstwie alpejskim), Edyta Pazura (manager i producentka), Beata Oleszek (wokalistka), Piotr „Vienio” Węcławski (muzyk i raper) i Maciej Świątek (wróżbita Maciej).

Kulinarne postępy gwiazd oceni jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro oraz Maciej Nowak. Edycję specjalną „Top Chefa” poprowadzi Maciej Rock, a producentem pozostaje firma Jake Vision. Program zadebiutuje w Polsacie we wrześniu br.

Format „Top Chef” jest obecny w Polsacie nieprzerwanie od jesieni 2013 roku. Dotychczas stacja pokazała sześć edycji reality-show. W programie zawodowi kucharze walczą o tytuł „Top Chefa” i nagrodę pieniężną w zadaniach związanych z przygotowywaniem potraw.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger