TVP HD od dziś w DVB-T. Od jutra “Szkoła z TVP” także dla uczniów szkół ponadpodstawowych

W piątek (03.04) na antenach Telewizji Polskiej (Kultura, Sport, Rozrywka i TVP HD) rozpocznie się emisja treści edukacyjnych adresowanych do uczniów szkół ponadpodstawowych. Zajęcia odbywać się będą codziennie, od poniedziałku do piątku. Emisja premierowa na antenach TVP Kultura i TVP HD w godzinach od 9.00 do 13:00. Powtórki obejrzeć będzie można tego samego dnia o 17:00 w TVP Sport i TVP Rozrywka.

TVP HD w DVB-T

Jest to rozwinięcie projektu „Szkoła z TVP” współrealizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Telewizję Polska S.A. „Szkoła z TVP” wystartowała w poniedziałek (30.03). Do tej pory zakres prezentowanych materiałów dotyczył programu nauczania przewidzianego dla szkół podstawowych. Od jutra oferta ta zostanie wzbogacona o sylabus dla szkół ponadpodstawowych. Wszystkie wyemitowane materiały znaleźć będzie można również na platformie VOD.TVP.PL.

Telewizja Polska od początku zawieszenia zajęć w przedszkolach, szkołach i innych placówkach oświatowych intensywnie wspiera działania edukacyjne skierowane do dzieci oraz młodzieży. Poza specjalnymi pasmami w TVP2, TVP ABC i TVP Kultura zostały uruchomione również audycje w serwisie VOD.TVP.PL.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger