„Big Music Quiz” od kwietnia w TVP1

Od kwietnia teleturniej „Big Music Quiz” będzie pokazywany w TVP1 w piątki o godz. 21:30. Obecnie można go oglądać w TVP2 w niedziele o godz. 20:05. 

O dotychczasowej porze zostanie pokazany jeszcze jeden, trzeci odcinek „Big Music Quiz” – w najbliższą niedzielę. W kolejną niedzielę teleturnieju nie będzie z uwagi na Wielkanoc. Jak wynika z zaprezentowanej właśnie kwietniowej ramówki TVP od następnego tygodnia show będzie pokazywany w TVP1 w piątki o godz. 21:30. Czwarty odcinek będzie wtedy można obejrzeć wyjątkowo 1 kwietnia o 21:55, a kolejny pięć dni później o 21:30. Natomiast w niedziele w TVP2 po godz. 20 będą emitowane filmy.

Program „Big Music Quiz” oparty jest na francuskim formacie „Le Grand Blind Test”. Producentem show jest Endemol Shine Polska. W każdym odcinku rywalizują ze sobą dwie czteroosobowe drużyny, złożone z aktorów, wokalistów i celebrytów. Rywalizują oni w rozpoznawaniu tytułów piosenek oraz odpowiadaniu na pytania dotyczące np. ciekawostek związanych z muzyką, polskich artystów czy popularnych płyt muzycznych. Gospodarzem muzycznego show jest Sławomir Zapała, aktor i piosenkarz, znany z wylansowania przeboju „Miłość w Zakopanem”.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger