Wraca „Nauka jazdy”- premierowe odcinki wiosną w TTV

Po piętnastu latach przerwy na telewizyjne ekrany wraca rozrywkowy program podpatrujący poczynania przyszłych kierowców. „Naukę jazdy” będzie można oglądać wiosną 2017 roku na antenie TTV.

Każdego ranka na polskie drogi wyjeżdżają samochody z eLką na dachu. Wyróżniają się nieporadnym wykonywaniem manewrów, ale i ryzykownymi ewolucjami, które są bardzo widowiskowe, przede wszystkim jednak niebezpieczne.

W programie „Nauka jazdy” kamery TTV będą towarzyszyć czternastu kandydatom na kierowców, którzy pod okiem instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie.

Nad szkoleniem przyszłych kierowców będą czuwać instruktorzy – Anetta Gniezińska, Zbigniew Chrzan i Łukasz Kmiecik. Każdy z nich wyjątkową osobowość i swój sposób na opanowanie kursanta. Łączy ich duże poczucie humoru, co sprawi, że nauka jazdy bardzo często toczy się w nieprzewidzianym kierunku.

Po raz pierwszy za kierownicę wsiądą między innymi: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy.

Uzyskanie prawa jazdy to nie koniec przygody bohaterów. Niektórzy z nich dostaną szansę na sprawdzenie swoich świeżo zdobytych umiejętności w nieco innych warunkach drogowych, pod okiem nowego instruktora. Jak zapowiada TTV, to będzie duża niespodzianka.

Przypomnijmy, że program „Nauka jazdy” emitowany był na antenie telewizji TVN w latach 2001-2002 i szybko zdobył popularność widzów. Archiwalne odcinki można oglądać na platformie Player.pl.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger