“39 i pół tygodnia”, “Starsza Pani musi fiknąć” i “My Way” w jesiennej ramówce TVN

Jesienią TVN stawia na sprawdzone formaty, chociaż nie zabraknie kilku nowości.

My Way Edyta Górniak

Edyta Górniak w programie “My Way” – jesień w TVN

4 września startuje program rozrywkowy “Starsza Pani musi fiknąć”. W programie zobaczymy m.in. Andrzeja Piasecznego z mamą i Dawida Kwiatkowskiego także z mamą. Program będzie można oglądać w środy o 21:30.

W niedzielne wieczory widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki serialu “39 i pół tygodnia” z Tomaszem Karolakiem w roli głównej. Pierwszy odcinek już 8 września o 21:30.

30 października na antenie TVN zadebiutuje program “My Way“, w którym Edyta Górniak będzie uczyć się jazdy samochodem.

Premierowe odcinki o 21:30 w każdą środę.
Jesienią na antenę TVN powracają seriale “Pułapka” i “Pod powierzchnią”. Seriale nie będą jednak emitowane w niedzielne wieczory, tylko we wtorki o 21:30. Pierwszy odcinek nowego sezonu “Pułapki” już 3 września, z kolei drugi sezon “Pod powierzchnią” zadebiutuje 22 października.

Na antenę TVN powraca także “Top Model” – tym razem odcinki będą dłuższe i potrwają aż 1,5 godziny. Premiera już 2 września o 21:30.

Jesień w TVN to także nowe sezony hitowych programów – “Kuchenne rewolucje” w czwartki o 21:30 (od 5 września), “Mam talent” w soboty o 20:00 (od 7 września) i “MasterChef” w niedziele o 20:00 (od 8 września). Co więcej, od 31 sierpnia “Dzień dobry TVN” można oglądać codziennie od 7:30.

Jesienią nie zabraknie także nowych odcinków “Milionerów”, “Na Wspólnej”, “Szkoły”, “19+”, “Ukrytej Prawdy” i “36,6°C”. Z kolei fani serialu “Szpital” będą musieli uzbroić się w cierpliwość – stacja zdecydowała o wycofaniu tej pozycji z ramówki – od poniedziałku do piątku o 17:00 TVN będzie emitować powtórki “Kuchennych rewolucji”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger