„Królowa jednej nocy”- nowy serial od 29.09 w TVP1

W czwartek, 29 września TVP1 wyemituje pierwszy odcinek nowego tureckiego serialu, „Królowa jednej nocy”. Zastąpi on kończacy się hit, „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem”. Sprawdź, o czym będzie nowa produkcja!

Kończy się „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem”. W oczekiwaniu na ewentualną emisję drugiego sezonuw Telewizji Polskiej, będzie można oglądać inny serial rodem z Turcji. Będzie to „Królowa jednej nocy” z Meryem Uzerli w roli głównej. Jaką historię opowie?

Aziz (Uğur Polat) jest bogatym tureckim biznesmenem. Mieszka wraz z rodziną w luksusowej rezydencji w Stambule. Po śmierci żony całe swoje życie poświęcił ukochanej córce imieniem Esra (Funda Eryiğit). W rezydencji mieszka także Kartal (Murat Yıldırım), który został adoptowany i wychowany przez rodzinę jak prawdziwy syn. Z czasem stał się prawą ręka Aziza i poślubił Esrę. To sprawiło jednak, że Mert (Burak Deniz) – rodzony syn Aziza, jest o niego zazdrosny i uważa, że ojciec niesłusznie faworyzuje Kartala.

W czasie jednej z biznesowych podróży Kartal trafia do miejscowości Grasse w południowej Francji, gdzie poznaje Selin (Meryem Uzerli), Francuzkę o tureckich korzeniach. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Po burzliwym lecz krótkim romansie Kartal z rozdartym sercem postanawia wrócić do żony. Mija kilka lat – Selin przyjeżdża do Turcji, gdzie niespodziewanie spotyka na swojej drodze Aziza i poznaje jego rodzinę. Co będzie dalej z tą znajomością?

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:35 W TVP1 (HD).

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger