„Must be the music” powraca na antenę Polsatu! Ruszył casting

Po latach oczekiwania “Must be the music” wraca na antenę Polsatu, by ponownie odkrywać i promować największe muzyczne talenty w kraju. Ruszył casting internetowy. Emisja wiosną 2025 roku w Telewizji Polsat.

Must be the music: casting 2024

Must be the music: casting 2024

Powrót kultowego programu Polsatu

Program „Must be the music” na stałe wpisał się w historię polskiej telewizji. To właśnie w nim narodziły się kariery takich zespołów jak LemON i Enej, które podbiły serca milionów fanów, a zwycięstwo w programie dało im możliwość występowania na największych scenach muzycznych. W programie debiutowało mnóstwo popularnych dziś artystów. Wśród nich: Dawid Kwiatkowski, Kortez, zespół Red Lips czy Kaśka Sochacka.

Wsparcie gwiazd programu

Program „Must be the music” daje szansę spełnić marzenia i zmienić życie. Nasze spełniły się w 1000%, bo mija 13 lat od wygrania przez nas pierwszej edycji programu, a my ciągle koncertujemy i często wracamy pamięcią do tego słynnego „bicia serca” w oczekiwaniu na „tak” lub „nie”. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników (…) – mówi Piotr „Lolek” Sołoducha, lider i współzałożyciel zespołu Enej.

Casting

Zaczął się casting internetowy do nowej edycji programu! Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o muzycznej karierze, do wzięcia w nim udziału – wokalistów, instrumentalistów, zespoły, a nawet całe orkiestry! Możesz wykonać własne utwory albo zaprezentować swoje wykonanie już znanych przebojów – to Twoja szansa na pokazanie talentu szerokiej publiczności.

Zgłoszenia online

Jak zgłosić się do programu? To proste. Wystarczy wejść na stronę mbtm.polsat.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać swoje nagranie audio-video.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger