“Cudowne lata” i “Maciej Orłoś Show” w jesiennej ramówce TVP

W jesiennej ramówce TVP zadebiutują dwa nowe programy – “Cudowne lata” i “Maciej Orłoś Show”. Obie produkcje zostaną nagrane latem w Warszawie.

"Cudowne lata" czyli polska wersja "Boomerissima"

“Cudowne lata” czyli polska wersja “Boomerissima”

“Cudowne lata” to program rozrywkowy oparty na włoskim formacie “Boomerissima”. W każdym odcinku różne pokolenia prezentują osobowości, muzykę, programy telewizyjne, filmy, reklamy i przedmioty, które były popularne w latach 70., 80., 90. i 2000.

Dwie drużyny rywalizują ze sobą w różnych rundach/wyzwaniach i próbują pokazać, że ich lata były ciekawsze i w związku z tym bardziej zasługują na zwycięstwo. W rundzie finałowej uczestnicy muszą przekonać publiczność do swoich racji, a o zwycięstwie decyduje głosowanie publiczności.

Niewykluczone, że program “Cudowne lata” będzie emitowany w piątki o 20:50 w TVP2.

Kolejna nowość to talk-show Macieja Orłosia. Prezenter znany z Teleexpressu porozmawia z różnymi osobami ze świata m.in. muzyki, sportu i telewizji. Program zadebiutuje na antenie TVP1 już we wrześniu. Pierwszy sezon liczy 10 odcinków.

“Maciej Orłoś Show” to format, który ma wyróżnić lekka formuła i wyjątkowa scenografia. Program będzie realizowany w sali konferencyjnej “Przestrzenie Bruna” w Warszawie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger