TVP wznawia produkcję teleturniejów – nowe zasady i nagrania bez publiczności

W połowie marca br. TVP musiała przerwać nagrania teleturniejów ze względu na epidemię koronawirusa. Teraz podjęto decyzję o wznowieniu produkcji tych programów, ale bez publiczności i z nowymi zasadami.

fot. FB/ Familiada TVP S. A.

Już dziś na antenę Dwójki powraca “Familiada”, a jutro Jedynka wyemituje nowy odcinek teleturnieju “Jaka to melodia?”. Oba programy są realizowane bez publiczności, a na widzów czekają także nowości.

Tymczasowo w “Familiadzie” drużyny będą trzyosobowe, a przy “beczce” uczestników będzie oddzielać specjalna szyba. Zmodyfikowano także studio i zasady gry w “Jakiej to melodii?”. Premierowe odcinki “Familiady” w weekendy o 14:00, a “Jaka to melodia” od poniedziałku do soboty o 17:35 i w niedziele o 18:35.

8 maja w nieco zmienionej formule na antenę TVP2 powróci “Koło Fortuny”. Tam także zabraknie publiczności, jednak produkcja szykuje dla widzów niespodzianki. Pora emisji bez zmian – od poniedziałku do piątku o 16:00 i w weekendy o 14:35.

W maju na plan powróci także ekipa teleturnieju “Gra słów. Krzyżówka”, “Jeden z dziesięciu” i “Va banque”. Na razie nie wiadomo, kiedy TVP wznowi emisję tych programów.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger