Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu. Kto wystąpi?

Wielkimi krokami zbliża się „Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu”. Måns Zelmerlöw i plejada gwiazd polskiej muzyki wystąpią na letnim koncercie w Kołobrzegu.

Już 9 lipca na plaży w Kołobrzegu odbędzie się jedna z największych muzycznych imprez tego lata. Radio ZET i Telewizja Polsat zapraszają na koncert, na którym swoje przeboje zaprezentują topowi polscy artyści.

Usłyszymy też jednego z czołowych szwedzkich wokalistów – zwycięzcę 2. edycji szwedzkiego Idola i 60. Konkursu Piosenki Eurowizji – Månsa Zelmerlöwa. Na scenie wystąpią również: Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Sarsa, Urszula, Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder, Gromee z Mahan Moin, Red Lips oraz finalistka programu “Idol” – Karolina Artymowicz.

Widzowie będą mieli okazję wybrać także przebój całego koncertu i wziąć udział w konkursie sms, w którym do wygrania będzie samochód. Gospodarzami wieczoru w Kołobrzegu będą Agnieszka Kołodziejska i Kamil Nosel z Radia ZET oraz Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Dowbor z Polsatu. Transmisja z koncertu – już w niedzielę, 9 lipca o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger