„Doda. Dream Show” i “„Temptation Island Polska” wśród jesiennych nowości Polsatu

Nowe programy i seriale oraz ulubione produkcje widzów – taka będzie jesień w Telewizji Polsat. Wśród gorących nowości „Doda. Dream Show”, „The Real Housewives. Żony Warszawy”, „Temptation Island Polska” oraz serial „Teściowie”.

Jesień 2023 w Polsacie

Jesień 2023 w Polsacie

NOWOŚĆ – „Doda. Dream Show” – od 4 września (poniedziałek), godz. 20:05

Ekipa Polsatu towarzyszy gwieździe w przygotowaniach do serii ekskluzywnych koncertów. Zdjęcia z udziałem Dody, jej współpracowników i bliskich kręcone są między innymi w jej domu, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, w hali, gdzie odbędzie się widowisko. Zobaczymy, jak wiele pracy artystka wkłada w przygotowania do swoich występów i… jak wiele kosztuje to ją samą i jej najbliższych. Doda już nie raz dała się poznać jako bezkompromisowa perfekcjonistka. Na planie bywa więc naprawdę gorąco! Nie zabraknie emocji, wzruszeń, być może nawet łez, a zwieńczeniem tej tytanicznej pracy będzie prawdziwy Dream Show na światowym poziomie.

NOWOŚĆ – „The Real Housewives. Żony Warszawy” – od 6 września (środa), godz. 20:05

Format, który na całym świecie odniósł ogromny sukces, doczekał się polskiej wersji. Wielkie pieniądze, ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu! Uczestniczki zostały wybrane w drodze castingu. Wszystkie odniosły ogromny życiowy sukces i na swoją pozycję zapracowały same. Są wśród nich kobiety biznesu z różnych branż – miedzy innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Łączy je charyzma, pasja, z jaką podchodzą do swojej pracy i zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy. W programie występują: Anita Kuś-Munsanje, Magda Pyć-Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska, Kasia Przydryga, Monika Goździalska i Anna Wrońska. Dwa finałowe odcinki poprowadzi Krzysztof Ibisz.

NOWOŚĆ – „Temptation Island Polska” – od 6 września (środa), godz. 21:05

Format, który wystawia na próbę relacje par poprzez oddzielenie ich od partnerów na tytułowej „wyspie pokus”. Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch oddzielnych willach, a uczestnicy będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. W trakcie pobytu nawiązują nowe relacje, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, aby przetrwać pokusy i wyzwania, z jakimi będą się stykać? Czy rozstaną się i wrócą do domu sami? A może wrócą z wyspy z jednym z singli? Prowadzącym pierwszej edycji reality show „Temptation Island Polska” jest dziennikarz, prezenter radiowy, producent i założyciel fundacji „Najsłodsi” Michał Figurski.

NOWOŚĆ – „Teściowie” – od 3 września (niedziela), godz. 22:10, po dwa odcinki

Pełen humoru i zwrotów akcji serial komediowy, pokazujący w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje i stare jak świat konflikty pokoleniowe. Doskonałą zabawę gwarantuje doborowa obsada – Joanna Kurowska, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Cezary Pazura, Cezary Kosiński, Ignacy Liss, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik.

„Ninja Warrior Polska” – od 5 września (wtorek), godz. 20:05

Sport i rozrywka w jednym. Zmagania zawodników na morderczym torze mają liczne grono swoich zagorzałych fanów. Jesienią zobaczymy już 8. sezon i tym razem będzie to liga Najlepszych z Najlepszych. Wystąpią zawodnicy, którzy byli najlepsi w poprzednich sezonach. Zwycięzca otrzymuje tytuł Wojownika Ninja oraz 150 tysięcy złotych. Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego i zdobyć nagrody.

„Nasz nowy dom” – od 7 września (czwartek), godz. 20:05

Kolejny sezon uwielbianego programu startuje z nową prowadzącą – Ela Romanowską. Ekipa Polsatu ponownie wyrusza w Polskę, aby odmienić dom, a często i całe życie najbardziej potrzebującym. Od września 2013 roku Polsat wyremontował prawie 300 domów, ale rodzin czekających na pomoc nadal jest wiele. Tym razem z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz oraz niezawodni kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – od 1 września (piątek), godz. 20:05

19. edycja kultowego show przyniesie jak zawsze mnóstwo fantastycznych wykonów i spektakularnych metamorfoz. Widzowie powinni się przygotować na solidną dawkę humoru i wzruszeń. Ósemka śmiałków, wśród których, tak jak w poprzednim sezonie, znalazła się wyłoniona w castingu osoba zmierzy się z wymagającym repertuarem – będą musieli zaśpiewać hity największych gwiazd muzyki i poddać się surowej ocenie jury. Jak sobie poradzą?

Uczestnikami w nowej edycji są: Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Magda Kumorek, Marcin Januszkiewicz i Jakub Gąsowski.

„Przyjaciółki” – od 7 września (czwartek), godz. 21:10

Trudno wyobrazić sobie czwartkowe wieczory bez „Przyjaciółek”. Na szczęście historia o niezawodnej przyjaźni kobiet, które wspólnie stawiają czoła codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym, będzie miała ciąg dalszy.

Co wydarzy się w nowym sezonie? Wspólna przyszłość Ingi (Małgorzata Socha) i Łukasza (Piotr Janowski) stanie pod znakiem zapytania. Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie uwierzy Sylwii (Natalia Lesz), która oskarżyła Ankę (Magdalena Stużyńska) o romans z Miłoszem (Bartosz Opania). Patrycja (Joanna Liszowska) będzie kontynuować walkę z bulimią. Choć zapewnia wszystkich, że panuje nad chorobą, prawda okaże się inna…

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger