„Królowa piękności” nowym serialem TVP2. Ile odcinków liczy serial i o czym opowiada?

“Królowa piękności” to rosyjski serial, który już 4 stycznia zadebiutuje na antenie Dwójki. Serial będzie emitowany aż pięć razy w tygodniu, podobnie jak serial “Kozacka miłość“, który pojawił się w TVP2 pod koniec listopada.

Królowa piękności

Królowa piękności

„Królowa piękności” to rosyjski obyczajowy serial z 2015 roku, którego akcja osadzona jest w latach 60 XX wieku. Główną bohaterką produkcji jest piękna dziewczyna z prowincji Jekaterina Panowa, która podbija świat mody. Zostaje pierwszą Rosjanką, która prezentuje się na wybiegach Paryża. W Paryżu i Pradze oklaskiwano jej urodę, a tamtejsza prasa nazwała ją “narodowym skarbem ZSRR”. Pomimo całego splendoru i sławy, w ojczyźnie musiała zmierzyć się z zazdrością kolegów, naciskami radzieckiej wierchuszki i prześladowaniami KGB. Znalezienie prawdziwej miłości i szczęścia także nie było takie proste…W rolę głównej bohaterki wciela się Karina Andolenko. W serialu pojawi się także m.in. Paweł Priluczny, Anastasia Zadorożnaja, Swiatosław Astramowicz, Ksenija Burawskaja i Julija Czipliewa. Jest to serial, który był wielkim hitem w Rosji. Według zachodnich recenzentów to “dramatyczna historia zza żelaznej kurtyny”.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: “Hotel Vidago Palace” zastąpi “Królową piękności” w TVP2!

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 4 stycznia o 20:55. 5 stycznia emisja o 20:55, a 6 stycznia o 20:55 i 21:50. Od 7 stycznia serial będzie emitowany tylko o 21:50 (od poniedziałku do piątku). “Królowa piękności” liczy 12 odcinków, więc ostatni odcinek już w poniedziałek, 18 stycznia. “Królową piękności” zastąpi “Hotel Vidago Palace”.Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger