“Sługa narodu” i “Rodzina na Maxa” – nowości Polsatu na sobotnie wieczory

Komediowa „Rodzina na Maxa” oraz wyczekiwany „Sługa Narodu” – to dwie serialowe nowości, które Polsat będzie emitować w sobotnie wieczory już wiosną.

„Sługa Narodu” od 4 marca o godz. 20:00

Ukraiński pierwowzór serialu wyniósł do władzy Wołodymyra Zełenskiego, który grał w nim główną rolę. Bohaterem polskiej wersji jest nauczyciel historii Ignacy Konieczny (Marcin Hycnar), który w wyniku zbiegu okoliczności i intrygi polityków zostaje prezydentem.

Kiedy pewnego dnia w rozmowie z kolegą wygłasza płomienną i bardzo niecenzuralną tyradę na temat sytuacji w kraju nagrywa go jeden z uczniów i wrzuca filmik do internetu. Filmik staje się hitem a Konieczny – bohaterem. Wygrywa wybory i zaczyna sprawować urząd, co owocuje wieloma nieprzewidzianymi, a zarazem komicznymi sytuacjami.

„Rodzina na Maxa” od 4 marca o godz. 21:00

Komediowy serial z podtekstem. Pod zabawnym tonem produkcji kryją się ważne wątki: jak stworzyć związek z dużą różnicą wieku? Co trapi dzisiejszych nastolatków i czym jest współczesna rodzina? Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i szybko się w niej zakochuje.

Ale ideał nie jest aż tak „idealny” – to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem z… eksteściową. Ani dzieci, ani eksteściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. On jednak nie podda się tak łatwo!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger