“Mój Agent” oraz “Chyłka – Oskarżenie” – serialowe premiery TVN

Na antenie TVN nie może zabraknąć najlepszych seriali. Tej wiosny widzowie kolejny raz spotkają się z Chyłką, która stanie przed wielkim prawniczym wyzwaniem. Śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa czterech chłopców zostaje wznowione, gdy okazuje się, że jedna z ofiar żyje.

Prawniczka ma podjąć się obrony skazanego za te zbrodnie. Czy jej klient okaże się niewinny? Premierowy odcinek serialu “Chyłka – Oskarżenie” wyemitowany zostanie już 27 lutego o godzinie 21:35.

Skazana, fot. TVN

Skazana, fot. TVN

Widzowie doczekają się także kontynuacji trzymającej w napięciu “Skazanej”. Choć grana przez Agatę Kuleszę Alicja Mazur robiła wszystko, by wyrwać się z piekła więzienia, będzie zmuszona do niego wrócić, a także uratować od niego swoją córkę Hanię. W obsadzie, oprócz gwiazd znanych z pierwszej serii, pojawią się także Adam Woronowicz, Jacek Beler, Konrad Eleryk, Wiktoria Gorodeckaja oraz Olga Rayska. Serial Player Original “Skazana 2” zadebiutuje na antenie TVN w kwietniu. Telewizyjny debiut kontynuacji losów Alicji Mazur poprzedzi Playerową premierę “Pati”, czyli spin-offu “Skazanej”.

Mój Agent, fot. TVN

Mój Agent, fot. TVN

Serialowym hitem wiosennej ramówki będzie również “Mój agent”. Polska wersja francuskiej produkcji opowiada o kulisach pracy w agencji aktorskiej W każdym odcinku “Mojego agenta” gościnnie wystąpi inna gwiazda, która zagra samą siebie.

W pierwszym sezonie będą to Magdalena Cielecka, Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska, Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr, Marta Żmuda Trzebiatowska, Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak oraz Daniel Olbrychski. Pierwszy odcinek pojawi się na antenie już w marcu, tuż po emisji finału 2. sezonu w Playerze. Tym razem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów i testując nowy model rozwiązań, stacja postanowiła szybciej pokazać szerokiej widowni “najmłodszą” produkcję pod marką Player Original.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger