Jubileuszowy odcinek “Va banque” już 16 listopada w TVP2

W środę, 16 listopada o godzinie 18:20 TVP2 zaprasza widzów na jubileuszowy, 500. odcinek specjalny teleturnieju „Va banque”. Około trzydzieści tysięcy haseł i pula nagród sięgająca prawie pięć milionów złotych to wynik prawie trzyletniej historii programu „Va banque”, emitowanego w odświeżonej formule w telewizyjnej Dwójce.

Va banque

Va banque, fot. TVP

Z okazji jubileuszowego 500. odcinka twórcy programu zaprosili do rywalizacji trzy mistrzynie
„Va banque”: Małgorzatę Łobodę – ekonomistkę z Warszawy, Annę Mańdok-Pękalę – chemiczkę z Katowic i Paulinę Białoząb – inżynier elektryk z Chwałkowic. To jedyne trzy osoby, którym udało się wygrać po pięć odcinków i odejść z programu jako niepokonane. Która z tych uczestniczek utrzyma status niezwyciężonej?
Pięćset odcinków teleturnieju, prawie trzydzieści tysięcy haseł oraz łączna pula nagród, która wyniosła 4 mln 900 tys. złotych to wynik prawie trzyletniej historii programu, emitowanego w TVP2 w odświeżonej formule. W ostatnich tygodniach niektóre odcinki teleturnieju obejrzało 1,7 mln widzów. Ze względu na rosnącą popularność od tego sezonu teleturniej jest emitowany codziennie, także w soboty i niedziele.
„Va banque”, jeden z flagowych programów TVP2, po wieloletniej przerwie wrócił na antenę. Pierwszy odcinek, w odświeżonej formule, został wyemitowany 7 stycznia 2020 roku. Poprzednio teleturniej był pokazywany w Dwójce od marca 1996 r. do maja 2003 r. Program jest oparty na amerykańskim formacie „Jeopardy!”, nadawanym w NBC od 1964 roku.
Emisja 500. odcinka specjalnego w środę, 16 listopada w TVP2 o godz. 18:20.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger