„Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej” już 13 listopada. Kto wystąpi?

W niedzielę, 13 listopada Telewizja Polska zaprasza widzów na wyjątkowe wydarzenie. W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się wielka urodzinowa „Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”.

70 Lat Telewizji Polskiej

70 Lat Telewizji Polskiej

W Gali wezmą udział znakomici artyści i twórcy kultowych programów TVP. Podczas widowiska publiczność w Teatrze Wielkim i widzowie przed telewizorami odbędą sentymentalną podróż, zanurzą się we wspomnienia, anegdoty, przypomną sobie fragmenty programów i występów gwiazd, które dzięki telewizji publicznej towarzyszą im od siedmiu dekad. Nie zabraknie prezentacji współczesnych dokonań TVP i rozmów o przyszłości. Sentymentalny charakter koncertu podkreśli nowoczesna oprawa z użyciem najnowocześniejszej technologii holograficznej i wirtualnej rzeczywistości umożliwiająca odtworzenie najbardziej znanych wykonań piosenek w „niemożliwych” duetach. Nie zabraknie ciekawych materiałów archiwalnych, kultowych scen z seriali i programów, popularnych motywów muzycznych i ulubionych przebojów często w zaskakujących aranżacjach.

„Galę Jubileuszową – 70 lat Telewizji Polskiej” poprowadzą Anna Popek i Tomasz Kammel. Na scenie Teatru Wielkiego wystąpią m.in.: Jacek Lenartowicz, Krzysztof Iwaneczko, Andrzej Rosiewicz, Halina Frąckowiak, Włodzimierz Pawlik, Marek Bałata, Krystyna Prońko, Sławomir i Kajra, Natasza Urbańska, Viki Gabor, Cleo, Edyta Górniak, Tomasz Szczepanik, Marcin Sójka, Michał Wiśniewski, Alicja Szemplińska, Piotr Kupicha, Krystian Ochman, Ryszard Rynkowski, Andrzej Młynarczyk, Anna Jurksztowicz, Krzysztof Cugowski, Rafał Brzozowski. Reżyserem widowiska jest Konrad Smuga.

„Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej” 13 listopada w TVP1 o godz. 17:15. Powtórka w TVP2 o godz. 20:00.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger